Sepet

Stemtron Programlanabilir Uzaktan Kumandalı Robot Ses Kontrollü - Mavi

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Stemtron Programlanabilir Uzaktan Kumandalı Robot Ses Kontrollü - Mavi
Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
9.142,86 TL
Vergiler Hariç: 7.619,05 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

STEMTRON Robot Toys for Kids, Programmable Remote Control Robot with Gesture Sensing, Voice Control & Different Emoji on LED face, 15 3/4"

robot oyuncak

STEMTRON RC Robot Oyuncak 2.4 GHz Akıllı Ses Kontrollü Robot Akıllı Robot Hareket Algılama Uzaktan Kumandalı Robot Çocuklar için 6-10 RC Oyuncak Çocuklar için

STEMTRON Akıllı Robot oyuncağımız, kız ve erkek çocuklar için ideal bir Noel hediyesidir, çocuklarınızın büyümesine eşlik eder, bu akıllı robot oyuncağı, çocuklarınızın aynı anda öğrenmesi ve oynaması için harika bir oyun arkadaşıdır.

robot

robot oyuncak

uzaktan kumandalı robot

Ses kontrolü

Ses kontrolü akıllı robotların temel işlevlerinden biridir. Sadece "Merhaba" deyin ve STEMTRON robotu sizi dinledikten sonra size farklı hareketlerle cevap verecektir. Çocuklarınızla daha fazla eğlenmek için çoklu sesli diyaloglar!

Sevimli Emoji Ekranı

Bu STEMTRON robotunun yüzüne farklı sevimli Emoji ifadeleriyle LED ışıklar yerleştirildi. Çocuklarınız çeşitli emojileri tanıyarak robotun farklı ifadesini hissedebilir, bu çocuğunuzun gözlem yeteneğini geliştirmeye yardımcı olacaktır.

Hareket Algılama Kontrolü

Kızılötesi sensörle donatılmış çocuklarınız robotu hareketlerle kontrol edebilir, bu akıllı robot buna göre ileri, geri hareket edecek, sola ve sağa dönecektir. Değiştirilebilir emoji çocuklarınızın dikkatini çekecek ve onları uzaktaki robotla eğlenmeye çekecek.

rc robot şarkı söylüyor

uzaktan kumandalı robot

robot oyuncak

Şarkı Söylemek ve Dans Etmek

STEMTRON robotu müzik eşliğinde bir dizi dans sergileyebilir, bu da onu çocuklarınız için çekici bir arkadaş haline getirir. Sadece eğlenin ve ailenizle geçireceğiniz zamanın tadını çıkarın!

Akıllı Programlama

STEMTRON robot oyuncağımız programlama için mevcuttur, yerleşik güçlü motorlar programlamanın sorunsuz olmasını sağlar. Tek tuşlu Demo, çocuklarınıza akıllı robotla eğlenceli vakit geçirmek için müzikli bir dans seti gösterebilir.

Bilgelik ve Eğlenceli Yatma Zamanı Hikayesi

STEMTRON robotunun deposunda 5 hikaye ve 8 şarkı bulunur, bu da onu çocuklarınız için harika bir arkadaştır. Çocuklarınızın bu RC robottan birlikte öğrenmesine izin verin, çocuğunuzun zihnini zenginleştirin!

şarj edilebilir rc robot

robot

robot

Şarj Edilebilir RC Robot

STEMTRON robotumuz şarj edilebilir olup, defalarca şarj edilebilen yüksek kaliteli bir USB şarj kablosuyla donatılmıştır. Bu akıllı robotun tamamen şarj olması 60 dakika sürüyor ve 1 saat çalışabiliyor.

1 Saatlik Uzun Çalma Süresi

Bu RC robot oyuncağının şarjı tamamlandığında. Oyun süresi 60 dakikaya kadar! Tam şarjın ardından bekleme süresi 30 gündür. Siz ve çocuklarınız için samimi bir arkadaş oyuncağıdır. İyi eğlenceler!

5 Seviyeli Ses Seviyesi

RC akıllı robotu ayarlamak için 5 ses seviyesi vardır, müzik sesini istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz. Sizin için rahat olan bir ses seviyesini seçmenize olanak tanır ve başlatma sırasında varsayılan değer üçtür.

robot hediye

Erkekler ve Kızlar için Harika Hediyeler

STEMTRON eğitici robotlar 6-12 yaş arası çocuklar için ideal oyuncaklardır. 6 7 8 9 10 yaşındaki erkek ve kız çocukları için ideal Noel hediyeleri ve doğum günü hediyeleri, onu eve götürün ve çocuklarınızla harika ebeveyn-çocuk zamanının tadını çıkaracaksınız.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.