Sepet

Lewansoul Raspberry Pi Aı Vision Robotik Kol 5 Dof Mini Programlanabilir

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Lewansoul Raspberry Pi Aı Vision Robotik Kol 5 Dof Mini Programlanabilir
Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
14.535,71 TL
Vergiler Hariç: 12.113,09 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

LewanSoul Raspberry Pi AI Vision Robotic Arm 5 DOF Mini Programmable Desktop Robot Kit DIY Robot for ROS Open Source (Without Raspberry Pi)
  • STEM Robotu-- ArmPi mini, Raspberry Pi 4B Modelini temel alan bir AI Vision robotudur; yeni başlayanlar için makine görüşü, OpenCV, ters kinematik algoritmalar vb. hakkında bilgi edinmek için tasarlanmış bir eğitim kitidir (Raspberry Pi Kartı dahil DEĞİLDİR).

  • APP Kontrolü Yapay Zekayı Kolaylaştırır - Robotun uzaktan kumandası için Android ve iOS APP mevcuttur. APP aracılığıyla robotu gerçek zamanlı olarak kontrol edebilir ve çeşitli AI oyunlarını tek dokunuşla değiştirebilirsiniz.

  • HD 120° Geniş Açılı Kamera - 120° geniş açılı kamera ve esnek robotik kolun entegrasyonu ArmPi mini'ye genişletilmiş görüş alanı sağlar. Kamera manuel odaklamayı destekleyerek kullanımı kolaylaştırır.

  • Çeşitli Yüksek Performanslı Servolar - taban, daha güçlü bir kuvvet sağlayan metal servo kornalı tam metal yüksek torklu servoyu benimser. Ve robotik kol ucu, yüksek doğruluk ve daha uzun servis ömrüne sahip mikro blokaj önleyici servo kullanır.

  • Ayrıntılı eğitim-- Çok sayıda çevrimiçi kurs materyali ve YouTube videosu sağlıyoruz. Kağıt kılavuzu size ArmPi mini'yi hızlı öğrenmeyi öğretir. Not: Raspberry Pi ve 2*18650 lityum piller bu pakete dahil değildir ancak montaj ve çalıştırma için gereklidir, lütfen kendinizinkini hazırlayın.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.