Sepet

Teslong Çift Lensli Mekanik Boroskop Muayene Kamerası 5.5mm - 5m Kablo

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Teslong Çift Lensli Mekanik Boroskop Muayene Kamerası 5.5mm - 5m Kablo
Marka Teslong Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
8.178,57 TL
Vergiler Hariç: 6.815,48 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Dual Lens Endoscope Camera with Light, Teslong Mechanic Borescope Inspection Camera with Monitor, Flexible Snake Probe Camera, Fiber Optic Scope for Automotive HVAC Drain Wall
  • Çift Lensli endoskop, dar alanlarda birden fazla görüş açısı sağlamak için öne bakan bir sensöre ve yana monteli bir sensöre sahiptir ve incelemeler sırasında size zaman kazandırır.

  • 4,3 inç monitör, Dahili 2000mAh Yüksek Kapasiteli Şarj Edilebilir Pil ile net, gerçek zamanlı, ayrıntılı video beslemesiyle birlikte gelir. Endoskop, harici donanım veya yazılıma ihtiyaç duymadan kutudan çıktığı gibi kullanılabilir.

  • Endoskop kitiyle birlikte verilen esnek prob, IP67 suya dayanıklı tasarımı benimser ve drenaj borularında, küvetlerde ve diğer ıslak ortamlarda güvenli kullanıma olanak tanır.

  • Çıkarılabilir 32GB MicroSD hafıza kartıyla birlikte görüntü yakalayabilir, incelemeler sırasında video kaydedebilir ve yakalanan tüm medyayı Endoskop monitöründe veya bilgisayarınızda oynatabilirsiniz.

  • Bu Endosocpe kitine 2 faydalı aksesuar dahildir: Nesneleri almak için bir Kanca eki ve ulaşılması zor metalik nesneler için bir Mıknatıs eki.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.