Sepet

Owlet Cam Akıllı Bebek Monitörü - Kameralı Hd Video Monitörü

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Owlet Cam Akıllı Bebek Monitörü - Kameralı Hd Video Monitörü
Marka Owlet Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
12.750,00 TL
Vergiler Hariç: 10.625,00 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Owlet Cam Smart Baby Monitor - HD Video Monitor with Camera, Wide Angle Lens, Audio and Background Sound, Encrypxed WiFi, Motion and Sound Notifications, Humidity, Room Temp, Night Vision, 2-Way Talk
  • Bebeğin Her Yerden Tam Görünümü - Owlet Cam, en sevdiğiniz Bebek manzarasının güvenli, HD videosunu her yerden güvenilir netlikte aktaran akıllı Wi-Fi bebek monitörüdür.

  • Görmeniz Gereken Her Şey - Telefonunuzu akıllı bir bebek monitörüne dönüştürün ve bebeğinizin beşiğinin ve odasının tam olarak görülebilmesi için geniş açılı görüş, 4X kıstırma-yakınlaştırma ve oda sıcaklığı sensörüyle HD gece görüşünü yayınlayın

  • İhtiyacınız Olduğunu Bilin - Bebeğinizin odasında ses veya hareket algılandığında Kameradan gelen anlık bildirimlerle hiçbir anı kaçırmayın, böylece Bebeğinizin size ne zaman ihtiyacı olduğunu bilirsiniz. Telefonunuzu başka görevler için kullanırken bebeğinizi dinlemek için arka plan sesini kullanın ve iki yönlü konuşma özelliğini kullanarak istediğiniz zaman, istediğiniz yerde Bebek ile konuşun

  • 2,4 GHz'deki Cihazlara Bağlanır - Kurulum için hem Owlet cihazınızın hem de telefonunuzun veya tabletinizin 2,4 GHz'e bağlı olması gerekir. Kurulumu yönlendiricinizin 10 feet yakınında gerçekleştirin. Kurulumdan sonra telefonunuzu veya tabletinizi tekrar 5 GHz'e taşıyabilirsiniz.

  • Dream Sock ile Eşleşir - Kamera, tek başına kullanıldığında en sevdiğiniz Bebek görünümünü sunar veya Owlet Dream Sock ile sorunsuz bir şekilde eşleşerek bebeğinizin uykusunun tam bir resmini elde etmek için video akışı yaparken uyku trendlerini takip eder. Cam ve Dream Sock'u Owlet Monitor Duo olarak birlikte satın aldığınızda 50 $ tasarruf edin.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
RenkBeyaz

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.