Sepet

AZKarbon Kimdir?

Dünyanın Geleceğini Bugünden Düşünenlerin Alışveriş Adresi AZKarbon Kimdir?

A’dan Z’ye bütün ürün ve hizmetlerin karbon emisyonunu düşürmeyi amaçladığı bir alışveriş sitesi kurma hayaliyle yola çıktık ve AZKarbon’u kurduk. Bir İnci Holding kuruluşu olarak hayata geçirdiğimiz AZKarbon’da “Dünyayı atalarımızdan miras almadık, çocuklarımızdan ödünç aldık.” fikriyle başlattığımız faaliyetlerimizi çevre odaklı, tüketicinin bilinçlenmesi ve doğru ürün/hizmetle buluşması için sürdürüyoruz. İklim kriziyle mücadelede sahip olduğumuz sorumluluk bilinciyle e-ticarete yeşil bir soluk getirmek için adım atıyor, çevre dostu ürün ve hizmetleri bir araya getiriyoruz. Sahip olduğumuz avantajları doğru kullanarak gelişen teknolojilerle daha temiz ve yeşil bir geleceğe ulaşmanın mümkün olduğuna inanıyoruz. Daha temiz ve yaşanabilir bir dünya için toplumsal birlikteliğin önemini vurguluyor; sürdürülebilirlik ilkeleri ışığında güvenilir, ekonomik ve kazandıran bir deneyim sunuyoruz. Değişen küresel iklim ve ekosistem birçok insanın bilinçlenmesini ve duyarlı hareket etmeye yönelmesini de sağlamıştır. AZKarbon olarak bu bilince sahip, bu alanda bilgi edinmek veya seçimlerini bu yönde yapmak isteyen tüketicileri; bünyesinde barındırdığı, alanında uzman, sektöründe ürün ve hizmetleri ile aktif olarak yer edinmiş tedarikçiler ile buluşturuyoruz. Bir yandan tasarruf sağlarken diğer yandan geleceğe yatırım yapmak için gelin verimli ve doğa dostu ürün ve hizmetleri birlikte keşfedelim. Cebinizi, çevrenizi ve geleceğinizi korumak için biz buradayız.

AZKarbonda Nasıl Çalışıyoruz?

Gerek enerji üretmek gerekse de enerjinin hayatımızın her alanında verimli kullanılmasına katkı sağlayacak geniş ürün gamı ile satıcıları müşterilerle buluşturuyoruz, ürünlerin gerçekten enerji verimli olup olmadığını araştırarak, enerji verimli ya da enerji maliyetlerini düşürmeyi sağlayacak ürünleri web sitesine koymayı kabul ediyoruz. AZKarbon olarak, proje bazlı çözüm gerektiren ihtiyaçlarda ise siteyi ziyaret eden tüketicinin ihtiyacını belirleyerek alanında uzman ve güvenilir firmalardan birden fazla teklif toplanmasına ve tekliflerin doğru şekilde değerlendirilmesine yardımcı oluyoruz. Her türlü soru işaretini giderecek, tam eğitimli danışman ekibiyle ihtiyacı olanlara bilgi veriyoruz ve sorularını yanıtlıyoruz. Rekabet ve şeffaflık esasları çerçevesinde, teklifleri tüketicilere açık ve şeffaf şekilde sunuyor, tüketicinin en uygun seçeneklere, doğru şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Tüm paydaşlarımızı bilinçlendirmek misyonuyla attığımız adımlardan biri olarak; AZKarbon Blog sayfamızla sektörden güncel ve temel bilgilere kolay ulaşabilmenizi hedefliyoruz. Sizde AZKarbon Blog alanını ziyaret ederek bu alandaki yazılarımızı takip edebilirsiniz.

Müşterilerimiz Açısından Farklılıklarımız Nelerdir?

 • Çevre dostu bir pazaryerinden alışveriş yaparak yeşil bir gelecek için katkıda bulunabilirsin.
 • Üstlendiğimiz sorumluluğun önemini biliyor, buna göre hareket ediyoruz. Hem ürün hem de hizmet ihtiyacında yeşil dostu çözümlerimizle yanındayız.
 • Sadece ürün veya hizmet satmıyoruz; bilinçlendirmenin önemini de farkındayız. Alanımızda yetkiniz, sürdürülebilirlik konseptine hakimiz.
 • Hızlı ve ulaşılabilir olarak, ihtiyaç duyduğunda bir uzman tarafından teknik bilgi ve destek ile yanında oluyoruz.
 • Niş ürün ve hizmet odaklı yani sadece enerji verimli ve çevre dostu teknolojik ürünlere ulaşabileceğin bir pazar yeri sunuyoruz.
 • Teknoloji ve ekosistemi düşünen güncel trendleri müşterilerimiz için takip ediyoruz.

Tedarikçilerimiz Açısından Farklılıklarımız Nelerdir?

 • Niş ürünlere uygun müşteri kitlesini sunarak tedarikçilerimizi doğru müşteri portföyü ile buluşturuyoruz.
 • Tedarikçiyi geliştirmeye yardımcı programlar sunarak gündemi ve teknolojiyi takip etmesini sağlıyoruz. Süreç takibimiz ile gelişimleri için önerilerde bulunuyor fırsatlar sunuyoruz.
 • Ürünlerinin doğru yerde görünür olmasını sağlayarak zaman ve maliyet giderlerini azaltıyoruz.
 • 70 yıllık tecrübemizle tedarikçilerimize yol gösteriyor, güvenilir ve şeffaf bir ortaklık sunuyoruz.
 • Güvenilir ve uzman ekibimiz sayesinde doğru zamanda doğru bilgi ile destek almanızı sağlıyoruz.
 • Çevre dostu kurumsal kimliğimiz ile tedarikçilerimizi de çevre çalışmalarına yönlendiriyor sosyal sorumluluk alanında katkı sağlıyoruz.
 • 70 yıllık köklü geçmişimizle reklam ve faaliyetlerinizi güçlendiriyor güvenilirlik duvarını sağlamlaştırıyoruz.