Sepet

Keyestudıo Mini Tank Robot V2 Arduino İçin Akıllı Araç Kiti

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Keyestudıo Mini Tank Robot V2 Arduino İçin Akıllı Araç Kiti
Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
8.178,57 TL
Vergiler Hariç: 6.815,48 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

KEYESTUDIO Mini Tank Robot V2 Smart Car Kit for Arduino, IR Infrared and App Remote Control (iOS and Android), Light and Ultrasonic Follow, 8X16 LED Panel, Ultrasonic Obstacle Avoidance

0

Temel programlama temeline sahip çocuklar veya elektronik meraklıları, ileri düzey öğrenciler ve Arduino mühendisliği meraklıları için bu, öğrenme ve keşfetme için iyi bir araçtır.

Bir kontrol panosu, iki motor, iki parça, bir fotosel sensörü, bir ultrasonik modül, bir kızılötesi alıcı modülü, bir 8*16 LED panel ve bir Bluetooth modülü vb. içerir.

Bu kit pil içermez, kendi 2 adet 18650 pilinizi getirmeniz gerekmektedir.

KEYESTUDIO Building Akıllı Robotik Tank Araba Başlangıç ​​Kiti, robot ve arduino tabanlı programlamayı denemeniz için gereken temel araçları sağlayan küçük, ucuz bir robot platformudur.

Herhangi bir projeye başlamadan önce Arduino'nuzun bilgisayarınızla konuşmasını sağlamalısınız. Bu, Arduino'nun çalıştırılması için kod yazıp derlemenize ve Arduino'nuzun bilgisayarınızla birlikte çalışması için bir yol sağlamanıza olanak tanır.

Programlama deneyimi olmayan çocuklar ebeveynlerin rehberliğine ihtiyaç duyabilir. Arduino programlama deneyiminiz yoksa ve ürünün size uygun olup olmadığına karar veremiyorsanız, Google Tarayıcılarda "Keyestudio Ks0428" anahtar kelimelerini aratarak Wiki çevrimiçi eğitimini önizleyebilirsiniz.

1

arduino

  • Ayrıntılı eğitim

  • Lehimleme yok

  • Tüm parçalar iyi paketlenmiş ve adlandırılmıştır

  • Kendini çalıştırın, ayrıca IR uzaktan kumanda ve BLE Uygulaması ile de kontrol edebilirsiniz (Android ve iOS'u destekler)

Eğlence ve Yaratıcılık Hakkında 8x16 LED Panel

128 LED ile birlikte gelen KEYESTUDIO 8*16 LED ışık panosu ile yüz ifadeleri, desenler veya diğer ilgi çekici görüntüleri kendiniz oluşturabilirsiniz. Mikroişlemcinin (arduino) verileri, nokta matrisinde ihtiyacınız olan desenleri üreten modül üzerindeki 128 LED'i kontrol etmek için iki kablolu veri yolu arayüzü aracılığıyla AiP1640 ile iletişim kurar. Kablolamayı kolaylaştırmak için ayrıca HX-2,54 4Pin kablolama da sağlıyoruz.

  • Gülen yüz göster

  • İleri geri

  • Sola dön sağa dön

  • Kodu değiştirerek istediğiniz emojiyi veya metni özelleştirin

arduino robotu

İlginç Hayvan Avatarı

İlginç hayvan avatarları, robotu türünün tek örneği ve kod ve program öğrenmek veya öğretmek için çok ilginç bir araç haline getiriyor.

arduino robotu

Bluetooth Kontrol Robotu

Bu Robotik Araç Kitleri , iOS sistemini ve Android sistemini destekleyen bir HM-10 BLE-4.0 modülü içerir . Android veya iOS Telefonunuza yüklenebilecek ve verileri aktarmaya başlayabilecek bir BT Denetleyici Uygulaması sağladık. Mobil cihazdaki uygulama BLE ağına bağlanır ve ardından uygulamanın ekranında bir düğmeye basıldığında ilgili komut ağ üzerinden Arduino'ya gönderilir. Kullanıcı ileri gitme, geri gitme, sola gitmeyi durdurma, sağa gitme, azimut kontrolünü eğme ve diğer işlevleri kontrol etme gibi çeşitli komutları kullanabilir. Not: 1.Bluetooth Modülüne Bağlanırken Cep Telefonunuzun Ayarlarında Uygulamanın "Konum"a Erişimine İzin Vermelisiniz. 2.Test kodunu yüklemeden önce Bluetooth modülünü çıkarın, aksi takdirde kodu yükleyemeyeceksiniz.

Işık takibi, ultrasonik sensörler gibi harika özelliklere sahiptir ve IR uzaktan kumanda veya cep telefonu kullanılarak da kontrol edilebilir.

ışık takip

arduino robot kiti

arduino robotu

arduino robotu

Işık Takip Robotu

Işığı takip eden bir robot oluşturmak için fotodirenç modülü ve motor sürüşünü birleştiriyoruz! Robotun her iki tarafındaki ışık yoğunluğunu tespit etmek için sadece 2 fotodirenç modülü kullanmanız yeterlidir. 2 motoru döndürmek için analog değeri okuyun, böylece tank robotunun çalışmasını sağlayın. Kodu keyestudio V4.0 geliştirme kartına yükleyin, DIP anahtarını sağ uca yerleştirin ve açın, akıllı robot hareket etmek için ışığı takip eder.

Ultrasonik Takip Tankı

Robot araba ile öndeki engeller arasındaki mesafeyi tespit etmek için ultrasonik sensörden faydalanabiliriz. Ölçülen verilerle motorun dönüşünü kontrol edin, böylece robot arabanın hareketini kontrol edin. Engeli (yüzeyinin tercihen düz olması) robotun önüne uygun bir mesafeyle koyun, robot engellerle birlikte hareket edecektir. 8x16 LED matris panel yanacak ve hareketli simgeyi görüntüleyecektir.

Engellerden Kaçan Robot

Engellerden Kaçan Robot, önündeki engelleri otomatik olarak algılayıp, kendi etrafında dönerek kaçınabilen akıllı bir cihazdır. Ultrasonik sensörün çalışmasının ardındaki temel prensip, sensörün ultrasonik ışınları iletmesi ve yüzeye çarptıktan sonra ultrasonik ışınları alması için geçen süreyi not etmektir. 8x16 LED matris panel yanacak ve hareketli simgeyi görüntüleyecektir.

Kızılötesi Uzaktan Kumanda

Mobil uygulama kontrolüne kıyasla kendi mini tank robotunuzu yönlendirmek için kızılötesi uzaktan kumandayı da kullanabilirsiniz, kullanımı daha kolaydır. 8X16 LED panel, kabinin hareket durumunu ok veya yazı şeklinde gösterir.

Sola Dön Sağa Dönüyorum İleri Gidiyorum Geri Dönüyorum Daire İçinde Sola Dönüyorum Daire İçinde Sağa Dönüyorum

1

Tüm Parçalar Adlandırılmıştır ve Düzenlenmiştir

Müşteriden gelen nazik yorum ve öneriler doğrultusunda, çantanın üzerine küçük bileşenlerin bulunduğu küçük bir etiket koyduk, böylece bunları kolayca bulabilirsiniz.

Bu Mini tank robotu aslında iki tahrikli paletli bir araçtır.

Temel olarak Keyestudio R3 kontrol panosu, L298P sürücü koruması, sensör V5 koruması ve metal robot çerçevesine dayanmaktadır; kolayca monte etmek ve bağlamak için bir kaynak aleti kullanmanıza gerek yoktur .

Sunduğumuz ayrıntılı eğitimleri takip ederek komutlarınızı dinlemesine ve gerçek dünyayla etkileşime girmesine izin verebilirsiniz.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.