Sepet

Hikayemiz

AZKarbon Hikayemiz

A’dan Z’ye bütün ürün ve hizmetlerin karbon emisyonunu düşürmeyi amaçladığı bir alışveriş sitesi kurma hayaliyle yola çıktık ve AZKarbon’u kurduk. İnci Holding olarak daha temiz ve yeşil bir dünyanın gelişen teknolojilerle mümkün olduğunu düşünüyoruz.

Geleceğin yenilebilir enerji kaynaklarında olduğunu biliyoruz ve bu temiz enerji çözümlerine ulaşmanızı kolaylaştırmak için sizi AZKarbon’da firmalarla buluşturuyoruz.

Bir yandan tasarruf sağlarken bir yandan da iklim değişikliğiyle mücadele edebilmeniz için enerji verimliliği sağlayan ürün ve hizmetleri bulup toplu halde size sunuyoruz.

Cebinizi, çevreyi ve geleceğinizi korumak için sizi AZKarbon’a bekliyoruz.

İnci Holding


1952 yılında Cevdet İnci tarafından İncitaş ile temelleri atılan İnci Holding, bugün dünya otomotiv sektörünün önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.

%100 Türk sermayesiyle kurulan İNCİ HOLDİNG günümüzde 3000 çalışanı ve 10 şirketiyle, ağırlıklı olarak otomotiv tedarik sanayi olmak üzere; hizmet, teknoloji sektörlerinde ve sosyal sorumluluk alanlarında faaliyet gösteriyor ve bugün ürünlerinin %60’ını 100’den fazla ülkeye ihraç ediyor.

Kurumsal yönetim ilkeleriyle yönetilen bir aile şirketi olan İnci Holding, Türkiye ekonomisine katkıları ile gelişimini sürdürüyor. İnci Holding, vizyonunu “geleceğin iş alanlarında, uluslararası yatırımlarla, şirket değerini katlayarak yeni nesillere aktarmak” olarak yenilemiştir.

Değerlerimiz; Saygılıyız, değer katarız, sürekli gelişiriz, sonuç odaklıyız.

Etik İlkelerimiz İnci Grubu bugün bulunduğu noktaya, geleceğe yönelik vizyoner duruşu ve geçmişten gelen değerlerine sahip çıkarak gelmiştir. İnci Grubu’nun en değerli varlığı, sahip olduğu adı ve bu adı yaşatan çalışanlarıdır.

Bu adın temsil ettiği önemli niteliklerin başında şirketimizin dürüstlük, adillik ve güvenilirlik konusunda sahip olduğu itibar yer almaktadır. Bu itibar, ortak değerlerimizden ve özellikle de faaliyetlerimizi doğru ve şeffaf bir şekilde sürdürmek için gösterdiğimiz titizlikten kaynaklanmaktadır.