Sepet

Vtech Vm819-2 Video Bebek Monitörü - 19 Saat Pil Ömrü - 2 Kamera

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Vtech Vm819-2 Video Bebek Monitörü - 19 Saat Pil Ömrü - 2 Kamera
Marka Vtech Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
10.821,43 TL
Vergiler Hariç: 9.017,86 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

VTech VM819-2 Video Baby Monitor with 19-Hour Battery Life, 2 Cameras, 1000ft Long Range, Auto Night Vision, 2.8” Screen, 2-Way Audio Talk, Temperature Sensor, Power Saving Mode and Lullabies, 480p

VM819-2

uzun ömürlü pil

uzun mesafe

Huzur için ihtiyacınız olan her şey

2,8

tak ve çalıştır monitör

Hafif ve kompakt ebeveyn ünitesi

sesle etkinleştirilen ekran

Sistem, ebeveyn ünitesi ile kamera arasında güvenli dahili 2,4 GHz kanal üzerinden iletim yapar, böylece bebeğinizi görebilen ve duyabilen tek kişinin siz olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Ebeveyn ünitesinin yüksek çözünürlüklü görüntüleyicisi bebeğinizin her küçük hareketini net bir şekilde görmenizi sağlar. 2,8" ekran bir bebeğin tam görüntüsünü yeterince yakalayabiliyor.

Kameranın yüksek güçlü, görünmez kızılötesi LED'i, kırmızı parlama olmadan net görüntüler sağlar. Böylece gece bebeğinizin uykusunu bölmeden kontrol edebilirsiniz.

Bebeğiniz uyurken ebeveyn ünitesinin ekranı pilden tasarruf etmek için otomatik olarak kapanır. Gürültü algılandığında ekran otomatik olarak tekrar açılır.

otomatik kızılötesi gece görüşü

rahatlatıcı sesler ve ninniler

İki yönlü interkom

çoklu görünüm seçenekleri

Ebeveyn ünitesi hafif ve kompakt olup evdeki hareket kabiliyetiniz için tasarlanmıştır.

Bebeğinizin tatlı bir uykuya dalmasına yardımcı olacak iki sakinleştirici melodi ve iki yumuşak ortam sesi.

Bazen bebeğinizin tek ihtiyacı sizin sesinizi duymaktır. Taşınabilir ebeveyn ünitesindeki dahili interkom sayesinde bebeğinizi her odadan rahatlatın.

İki bebek ünitesini farklı odalara yerleştirip kameraları tek tek, iki kamerayı aynı ekranda görüntüleyebilir veya devriye modunu kurup monitörün sizin yerinize çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
RenkBeyaz

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.