Sepet

Anykit Dijital Otoskop, Ultra Net Görüşlü Kulak Kamerası - İpad/iphone/android

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Anykit Dijital Otoskop, Ultra Net Görüşlü Kulak Kamerası - İpad/iphone/android
Marka Anykit Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
5.571,43 TL
Vergiler Hariç: 4.642,86 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Anykit Digital Otoscope for iPhone, iPad & Android Device, Ultra Clear View Ear Camera with Ear Wax Removal Tools, Video Ear Scope Otoscope with Light, Support Capture Photo & Record Videos
  • MÜKEMMEL KULAK KİRİNİ ÇIKARMA ARAÇLARI - Bu kulak kiri çıkarma kamerası, HD ultra net görüntü sağlar ve yumuşak kulak kiri çıkarıcı kulak kaşığı, kulak kiri kolayca bulmanıza ve çıkarmanıza yardımcı olur.

  • DAHA İYİ SAĞLIK TAKİBİ İÇİN 2 GÖRÜNTÜLEME MODU - Tam ekran ve bölünmüş ekran modları, tam ekran modunda görüntüleri gerçek zamanlı olarak görebilirsiniz, bölünmüş ekran modunda, önceki görüntü ile gerçek görüntü arasında net ve düz bir karşılaştırma elde edersiniz -zaman görünümü.

  • IPHONE, IPAD ve ANDROID UYUMLU - telefon kullanıcıları için daha iyi bir seçim, IOS 9.0+, Android 7.0+ cihazları destekler (OTG ve UVC işlevini destekler), PC'yi desteklemez.

  • GÜVENLİ, GÜVENİLİR VE KONFOR - Spekulum ve ayarlanabilir koruma kapağı ile incinme ve çapraz enfeksiyonun etkili bir şekilde önlenmesi, kulak kiri rahatlıkla kolayca çıkarılabilir.

  • HD ULTRA NET GÖRÜNÜM - renk çoğaltma teknolojisine sahip yüksek çözünürlüklü kamera merceği. Bu kulak temizleme kamerası kullanıcıya daha net bir görüntü sağlar.

  • ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF EDİN - bu kulak kamera desteği, APP aracılığıyla cihazınızda fotoğraf ve video kaydı çeker, fotoğrafları/videoları kaydedebilir ve hızlı ve kolay bir profesyonel danışmanlık için doktorlarınıza gönderebilirsiniz.

  • FONKSİYON VE GÜVENİLİRLİK - Bu otoskopun çapı yalnızca 0,15 inçtir. Ultra ince lens, kulak zarını incelemek için kulak kanalına güvenli bir şekilde kolay erişim sağlar.

  • DAHA İYİ GÖRÜNTÜLER İÇİN DAHA İYİ AYDINLATMA - Daha iyi ve daha gerçekçi görüntüler için 6 LED Işık.

  • TAK ve ÇALIŞTIR Kulak Kamerası - Bu USB bağlantılı otoskop, wifi bağlantısı kulak kapsamından daha iyi bir çözümdür, artık wifi bağlantısını beklerken zaman ve çaba harcamaz, wifi bağlantısının kesilmesi konusunda endişelenmez, istikrarlı ve pürüzsüz video buharı getirir.

  • Uyarı! BU BİR OYUNCAK DEĞİLDİR, ürünü 12 yaşın altındaki çocuklardan uzak tutun. Bu ürünün herhangi bir hastalığı veya sağlık durumunu teşhis etmesi, tedavi etmesi, tedavi etmesi veya önlemesi amaçlanmamıştır.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.