Sepet

Letpot Lph-se Topraksız Yetiştirme Sistemi, 12 Pods Akıllı Bitki Bahçe Seti

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Letpot Lph-se Topraksız Yetiştirme Sistemi, 12 Pods Akıllı Bitki Bahçe Seti
Marka Letpot Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
14.112,90 TL
Vergiler Hariç: 11.760,75 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

LetPot LPH-SE Hydroponics Growing System, 12 Pods Smart Herb Garden Kit Indoor, Indoor Garden, APP & WiFi Controlled, with 24W Growing LED, 5.5L Water Tank, Pump System, Automatic Timer
  • PATENTLİ AKILLI HİDROPONİK SİSTEM: Özel LetPot uygulamasını içeren patentli akıllı hidroponik sistemimizle iç mekan bahçeciliğinizi bir sonraki seviyeye taşıyın. Telefonunuza yalnızca birkaç dokunuşla, bitkilerinize mükemmel miktarda ışık sağlayacak şekilde LED aydınlatma programını zahmetsizce ayarlayabilirsiniz. Yenilikçi hatırlatma sistemimiz ayrıca bitkilerinizi sulamayı bir daha asla unutmamanızı sağlayarak sağlıklı ve canlı bitki yetiştirmeyi her zamankinden daha kolay hale getirir.

  • 2 KAT DAHA HIZLI LED YETİŞTİRME SİSTEMİ: Gerçek 24 watt'lık tam spektrumlu LED aydınlatma sistemine sahip hidroponik yetiştirme sistemimizle ışık hızında bitki büyümesini deneyimleyin. Toprakta yetiştirilen geleneksel bitkilerden farklı olarak LED sistemimiz, doğal güneş ışığını taklit ederek, hava durumu ne olursa olsun tüm yıl boyunca fotosentezi ve büyümeyi destekler. Aslında sistemimiz, bitkilerinizin geleneksel yöntemlere göre %40'a kadar daha hızlı büyümesine yardımcı olabilir ve bu da onu yıl boyu iç mekan bahçeciliği için mükemmel bir çözüm haline getirir.

  • PROFESYONEL 2 BÜYÜME MODU: Hidroponik yetiştirme sistemimizle iki farklı LED aydınlatma modunun esnekliğinin keyfini çıkarın. Bitkilerinizin bitkisel büyüme için daha fazla mavi ışığa veya çiçeklenme için kırmızı ışığa ihtiyacı olsun, sistemimiz ihtiyacınızı karşılar. Kapalı bahçeniz üzerinde tam kontrol sahibi olarak, yetiştirme deneyiminizi bitkilerinizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılayacak ve gelişmelerini sağlayacak şekilde özelleştirebilirsiniz.

  • MÜKEMMEL KAPALI BAHÇE KİTİ: LetPot Topraksız Yetiştirme Sistemimiz, kapalı bahçe ihtiyaçlarınız için mükemmel hepsi bir arada çözümdür. Süngerler, sepetler, kapaklar ve A&B besin maddeleri dahil 12 ekim kabıyla başlamak için ihtiyacınız olan her şeye sahipsiniz. Ayrıca LED aydınlatma çubuğu, farklı büyüme aşamalarındaki bitkilere uyum sağlamak için 19,5 inç'e kadar ayarlanabilir ve 5,5 litrelik su deposu, sulamaya gerek kalmadan 3 haftaya kadar büyümeye olanak tanır.

  • ÖNCE KALİTE VE HİZMET: Topraksız yetiştirme sistemimiz kalite ve dayanıklılık göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Paslanmaz çelik yüzeye ve BPA içermeyen reçineden yapılmış bir iç duvar ve paslanmaz çelikten yapılmış bir dış duvara sahip çift katmanlı bir tasarıma sahip olan bu cihazın hem temizlenmesi hem de bakımı kolaydır. Ayrıca tüm LetPot ürünleri, ömür boyu hizmet ve WIFI aracılığıyla sürekli uzaktan donanım ve uygulama yükseltmeleriyle birlikte gelir ve her zaman en yeni özelliklere ve desteğe erişmenizi sağlar.

Akıllı Kapalı Bahçe

Kapalı Bahçe

Ayarlanabilir yükseklik

Su Pompası

3 Kat Daha Hızlı Büyüyün

kapalı bahçe

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.