Sepet

Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah

KARGO
BEDAVA
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Fırsat Ürünü
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Vahaa Akıllı Bahçe - Siyah
Marka: Vahaa Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
4.699,99 TL
3.599,99 TL
% 23 İndirim
Vergiler Hariç: 2.999,99 TL
Satıcı : Vahaa
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

  365 gün yetiştirme: Mevsimden bağımsız, 365 gün bitki yetiştirmek artık çok kolay. Özel tasarlanmış yetiştirme ışıkları ve hidroponik tekniği, bitkilerin gelişmeleri için ideal koşulları yaratır. Her zaman taze ürünlerin keyfini çıkarın!
  Sağlıklı yemekler için yüksek besin değeri: Vahaa akıllı bahçe'nin ileri düzey hidroponik sistemi ve özel besin formülü, daha fazla besin ve vitamin sağlayarak hızlı ve sağlıklı büyümeyi destekler. Daha sağlıklı bir yaşam tarzı için taptaze yemeklerin keyfini çıkarın.
  Vahaa akıllı asistan: Vahaa mobil uygulama, bahçe koşullarını gözlemlemenize yardımcı olurken aynı zamanda ekim ve tüketim süreçlerinde size rehberlik eder. Optimal büyüme sağlamak için aydınlatmayı uzaktan kontrol etme imkanı sunar.Herhangi bir tarım bilgisine ihtiyaç duymadan kolayca üretim yapmanıza imkan sağlar.
  Kolay kurulum ve kullanım: Vahaa akıllı bahçe, tüm deneyim seviyelerine uygundur. Basit talimatlar ve düşük bakım gereksinimi, yetiştirdiğiniz ürünlerin tadını kolayca çıkarmanıza olanak tanır.
  Bilimsel olarak doğrulanmış akıllı bahçe: Vahaa akıllı bahçe biyoteknoloji araştırmaları ile desteklenmektedir. Sistemimizi sürekli olarak geliştirerek sizlere en gelişmiş akıllı bahçeyi sunuyoruz. Evde yetiştirdiğiniz ürünlere güvenle bakabilir, bitkilerinizin en iyi bakımı aldığından emin olabilirsiniz.
Kutunun içinde ne var?


  Akıllı Bahçe x 1
  Sepetler x 6
  Çimlendirme Kapakları x 6
  Siyah Kapaklar x 4
  Güç Adaptörü x 1
  Başlangıç Kiti (İtalyan mix) x 1 
  Hızlı Başlangıç Kılavuzu  x 1


                         

Bu ürün Vahaa satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.