Sepet

Vtech V-care 1080p Fhd Beşik Üstü Wifi Akıllı Bebek Monitörü

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Vtech V-care 1080p Fhd Beşik Üstü Wifi Akıllı Bebek Monitörü
Marka Vtech Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
24.178,57 TL
Vergiler Hariç: 20.148,81 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

VTech V-Care 1080p FHD Over-The-Crib WiFi Smart Baby Monitor with 5" 720p HD LCD Screen. Remote Access, Intelligence Built-in, Sleep Analysis, Rollover & Face Cover Detection, 18 hrs. Recording
  • Dahili Zeka: Devrilme / yüz kapatma algılama, bebek uyku analitiği - Yerleşik zekayı kullanarak, bebeğinizin yüzü kapalıysa veya yuvarlanmışsa ebeveyn ünitesi ekranında veya akıllı telefonda "bebeğin tüm yüzü görüntülenmiyor" uyarısı alın midelerinin üzerinde. Bebeğinizin uyku düzeninin ayrıntılı özetini ve uyku kalitesinin analizini alın.

  • Ücretsiz 1080p Full HD video akışı, akıllı telefon ve tablet uygulamasıyla uzaktan erişim ve daha fazla özellik - 1080p tam yüksek çözünürlüklü videoyu izleyin, dinleyin, akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla her yerden küçük çocuğunuzla konuşun. İsteğe bağlı kayıt, uyku analizleri ve geliştirme ipuçları, devrilme ve yüz kapatma algılama, ses, hareket, sıcaklık uyarıları vb. gibi temel özelliklere erişin.

  • 18 saate kadar. Yerel video kaydı ve 500 olayla tetiklenen kayıt - 18 saate kadar yerel video kaydı ve oynatmayla verilerinizin daha yüksek risklere sahip herhangi bir bulut platformunda değil, evinizde olduğundan emin olabilirsiniz. Ayrıca 500'e kadar olayla tetiklenen kayıtla bebeğinizin önemli anlarına göz atabilirsiniz.

  • 110° geniş açılı ve 5" 720p ile beşiğin üzerinde bebeğin tam görünümü - Beşiğin üzerine tam olarak oturan beşik üstü duvar montajı ve 110 derecelik geniş açılı lens ile tam bir görünüme sahip olacaksınız Bebeğin ve beşiğin görüntüsü, birinci sınıf renk ve görüş açısına sahip 5 inç, 720p yüksek çözünürlüklü ekranda görüntülenir.

  • Renkli gece lambası, rahatlatıcı sesler ve iklim sensörleriyle dinlendirici bir ortam yaratın - Bebek ünitesindeki, 250'den fazla renkle karanlık odayı nazikçe aydınlatabilen rahatlatıcı, uyarlanabilir gece lambasıyla ortamı daha rahat ve konforlu hale getirin. Bebeğinizi sıkıntılı bir durumdayken sakinleştirmek için rahatlatıcı sesler ve ninniler kullanarak onu sakinleştirin. Sıcaklığı ve nemi sürekli izleyen bebek ünitesiyle çocuk odasında rahat bir ortam sağlayın.

  • Diğer Özellikler - Uzun ömürlü pil, iki yönlü konuşmalı interkom. gece görüşü] - 12 saate kadar video akışıyla, cihazınızı tekrar tekrar şarj etme zahmetine girmeden bebeğinize göz kulak olabilirsiniz. Yerel olarak ve uzaktan erişimle kullanılabilen iki yönlü sesli interkom özelliğini kullanarak, etrafta olmadığında bebeğinizi kendi sesinizle sakinleştirin. Kızılötesi gece görüş teknolojisi ile gecenin karanlık ortamında bile bebeğinizi net bir şekilde görün.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
RenkBeyaz

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.