Sepet

Teslong Geniş Açılı Işıklı Teleskopik Muayene Kamerası - 1.5m Kablo

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Teslong Geniş Açılı Işıklı Teleskopik Muayene Kamerası - 1.5m Kablo
Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
12.750,00 TL
Vergiler Hariç: 10.625,00 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Telescopic Camera with Light, Teslong Wide Angle Endoscope Inspection Camera with 5ft Telescoping Pole, 4.5-inch Screen, Flexible Gooseneck Borescope for Home Ceiling Wall Chimney Automotive
  • TELESKOPİK DİREKLİ MUAYENE KAMERASI - Teleskopik tutamak 1,3 ft'den 5 ft'e kadar uzayabilir, bu da onu çatı ve bina denetimleri, envanter kontrolleri, yağmur oluğu temizliği, yaban hayatı araştırması ve ekipman denetimi vb. gibi görevler için çok uygun hale getirir.

  • GENİŞ AÇILI KAMERA - Borescope, daha iyi bir görüş ve daha fazla alan derinliği elde edecek ve artık odak dışı kalma nedeniyle bulanıklaşmayacak 130° geniş açılı bir kamera algılayıcı kullanır.

  • KUTUSUNDAN ÇIKTIĞINDA - 4,5" (854x480) HD IPS LCD ekran ve 2500mAh şarj edilebilir pil içeren bu el tipi endoskop monitörü, herhangi bir harici donanım veya yazılım olmadan kullanılabilir. Uygulama Gerekmez!

  • RESİM VE VİDEO YAKALAMA - Bu kapsam kamerasında, resim ve video kaydını destekleyen dahili 32GB MicroSD hafıza kartı bulunur. Aynı zamanda yerleşik bir mikrofon ve hoparlör içerir ve video çekerken sesli notlar kaydedebilir; bu, sorunları daha sonra gözden geçirmek için uygundur.

  • Dahil olanlar: MS450 Monitör, Teleskopik Direk Kamera, C Tipi Şarj Kablosu, 32 GB microSD kart (önceden yüklenmiş), Ekran Braketi, Kullanım Kılavuzu. Sorunsuz 12 aylık garantimiz ve güler yüzlü müşteri hizmetlerimiz.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.