Sepet

Noorio Alarm Sistemi - Akıllı Hub İle Ev Güvenliği İçin

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Noorio Alarm Sistemi - Akıllı Hub İle Ev Güvenliği İçin
Marka Noorio Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
14.035,71 TL
Vergiler Hariç: 11.696,43 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Noorio Alarm System for Home Security with Smart Hub, Motion Sensor and Contact Sensor
  • Uyumluluk : Noorio hub, Noorio B200, B210, B310 kablosuz kameralar ve hareket sensörü, kontak sensörü gibi diğer akıllı cihazlarla uyumludur. Maksimum 4 kamera ve 64 sensör.

  • WiFi Kapsamını Genişletin : Daha istikrarlı bir bağlantı için WiFi kapsama alanını genişletin ve Noorio güvenlik kameralarınızın pil ömrünü optimize edin.

  • Aylık ücret yok : Dahili 32 GB depolama alanı, daha fazla çekim parçasının yerel olarak depolanmasına olanak tanır. Bulut depolama için abone olmanıza gerek yok.

  • Noorio Cihazınızı Birleştirin : Noorio cihazlarınızı Noorio Uygulamasından kontrol ederek birleştirmek ve cihazların birbirleriyle etkileşime girmesini sağlamak için Noorio hub'ını kullanın.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
Garanti Süresiİthalatçı Garantili

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.