Sepet

Eufy Security Eufycam E330 Eklenti Kamera, 4k Dış Mekan Güvenlik Kamerası

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Eufy Security Eufycam E330 Eklenti Kamera, 4k Dış Mekan Güvenlik Kamerası
Marka Eufy Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
13.857,14 TL
Vergiler Hariç: 11.547,62 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

eufy Security eufyCam E330 (Professional) Add-On Camera, Outdoor Security Camera, 4K Resolution, 24/7 Recording, Plug-in, Enhanced Wi-Fi, Face Recognition AI, No Monthly Fee, Requires HomeBase 3
  • 4K Netlik, Gündüz ve Gece : Gündüz veya gece her ayrıntıyı büyüleyici 4K HD ile yakalayın. Ultra hassas sensörümüz ve renkli gece görüşümüz sayesinde geceleri bile kristal netliğinde, canlı görüntülerin keyfini çıkaracaksınız.

  • BionicMind️ ile Çapraz Kamera Takibi : Çapraz Kamera Takibi ile hızlı ve zahmetsiz etkinlik incelemelerini deneyimleyin. Güvenliğinizin gerçek potansiyelini açığa çıkarın; yüz tanıma, aile ile yabancılar arasında ayrım yapar.

  • 7/24 Kayıt için Kararlı Takma Gücü : 16,4 ft (5 m) kablomuzla takma gücünün rahatlığının keyfini çıkarın ve kesintisiz 7/24 kaydın keyfini çıkarın. Güç endişesi yok, yalnızca kusursuz güvenlik parmaklarınızın ucunda.

  • Kararlı Wi-Fi ve Kolay Kendin Yap Kurulumu : Evinizin her köşesine ulaşan (5.000 ft² / 464 m²'ye kadar) istikrarlı Wi-Fi kapsama alanı, Wi-Fi kesintilerinin veya yetersiz Wi-Fi kapsama alanının neden olduğu güvenlik kör noktalarını ortadan kaldırır. Kablosuz bağlantı, kameralar ile HomeBase 3 arasında 25 m'ye (82 ft) varan mesafelerde çalışır ve gücün mevcut olduğu her yerde kolay Kendin Yap kurulumuna olanak tanır.

  • Aylarca 7/24 Güvenlik Görüntülerini Kaydedin : eufyCam E330 ile verileriniz gelişmiş şifrelemeyle korunur ve kontrol her zaman sizdedir. Ek kameranın çalışması için, aylık ücret ödemeden 16 TB'ye kadar genişletilebilir depolama sunan HomeBase 3 gerekir.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
Garanti SüresiDistribütör Garantili

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.