Sepet

Eufy Security C220 Akıllı Kilit, Parmak İzi Anahtarsız Giriş Kapı Kilidi

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Eufy Security C220 Akıllı Kilit, Parmak İzi Anahtarsız Giriş Kapı Kilidi
Marka Eufy Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
15.178,57 TL
Vergiler Hariç: 12.648,81 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

eufy Security Smart Lock C220, Fingerprint Keyless Entry Door Lock, Built-in Wi-Fi, App Remote Control, Front Door Smart Lock Deadbolt, 8Months Battery, Reliable Power, IP53 Waterproof, BHMA Grade 3
  • 8 Ay Pil Ömrü : 8 adet AA pil ile Smart Lock C220 yaklaşık 8 ay çalışır. Uzun ömürlü güç çözümümüzle üstün rahatlık ve gönül rahatlığı yaşayın. *Kullanılan kilidin sıklığına göre değişiklik gösterebilir.

  • Kendi kendine öğrenen yapay zeka : Parmak izi kapı kilidi tanıma her dokunuşta daha hassas hale gelir, böylece içeri girmek için tekrar tekrar denemenize gerek kalmaz. Kapının kilidini açarken asla garip davranmayın veya üzülmeyin. 【Kilidi Açmanın 6 Yolu】 Parmak izi kilidi ile 1 saniyeden daha kısa bir süre boyunca tek bir dokunuşla kilidi açın. Ayrıca ön kapı kilidinizi eufy Security uygulaması aracılığıyla, tuş takımını veya fiziksel anahtarı kullanarak Apple Watch'tan açabilir veya Alexa/Google Voice Assistant ile sesinizi kullanabilirsiniz.

  • Dahili Wi-Fi ile Her Yerden Kontrol : Köprü gerektirmez, eufy Güvenlik uygulaması aracılığıyla wifi akıllı kilidinizi istediğiniz yerden kontrol edebilirsiniz. Kolay kurulum. (Erişim yönetimi, Gerçek zamanlı bildirim, Etkinlik Geçmişi) 【Entegre eufy ekosistemi】 Bir eufy kapı ziliniz varsa, eufy Güvenlik uygulaması içinde anahtarsız giriş için wifi kapı kilidinizi rutinlerinize ekleyebilir ve cihazları birlikte kontrol edebilirsiniz.

  • Kolay Kurulum ve Mükemmel Müşteri Hizmeti : Çoğu standart ABD ve Kanada sürgüsüyle uyumludur. Delmeden 15 dakikada kolay kurulum. 【Eufy sizin için 7*24 saat beklemededir. Profesyonel müşteri hizmetleri tarafından desteklenen 18 aylık sorunsuz garantinin keyfini çıkarın; bizimle telefon, e-posta ve LiveChat yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

  • Güvenlik ve Dayanıklılık : 100.000'den fazla kez kilitlenip açıldıktan sonra BHMA Grade 3 Sertifikalıdır. Akıllı sürgü kilidinizi olağandışı bir şekilde açma girişimiyle tetiklenen bir alarm gönderin. Çalışma sıcaklıkları -22℉ ila 158℉ (-30°C ila 70°C) arasındadır. IP53 Su Geçirmez.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
Garanti SüresiDistribütör Garantili

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.