Sepet

Dxztoz Profesyonel Ultra İnce Endoskop Kamera - 1m Kablo - 3.9 Mm

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Dxztoz Profesyonel Ultra İnce Endoskop Kamera - 1m Kablo - 3.9 Mm
Marka Dxztoz Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
23.464,29 TL
Vergiler Hariç: 19.553,58 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

3.9mm Articulating Borescope, DXZtoz Professional Ultra Thin Endoscope Camera with Turnable Snake Camera, Semi-Rigid Gooseneck Inspection Camera with Light, Cool Gadgets for Men- 3.3FT
  • [Yenilikçi Fonksiyon - Kamera Döndürülebilir] Mafsalsız bir boreskop ile doğru pozisyona geçmek için hiç çabaladınız mı ve bunu yapamıyor musunuz? Şimdi AGC430N tekerleğini sadece biraz döndürerek ihtiyaçlarınızı kolayca karşılayabilirsiniz. İşi çabuk bırakın!

  • 【Eşsiz 3,9 mm Ultra İnce Çap】 8,5 mm'lik bir probdan %54 daha küçüktür; bu, köşeleri veya ince dikişleri döndürmek için çok uygundur. %30 daha fazla kapasite artırılıyor. Uçak/araç motoru, endüstriyel mekanizma, yazıcı, dolap, müzik aletleri vb. gibi çoğu hassas aletin bakım muayenesine uygundur.

  • 1080P Net Görüntü】+ 4,3'' Anında Görüntüleme】DXZtoz eklemli endoskop, 4,3'' IPS ekranda gerçek zamanlı olarak akıcı ve net ayrıntılar sunan yüksek hızlı 2. CMOS sensörünü kullanır. Telaşlı değil.

  • [Endüstriyel Yapı] Paslanmaz çelik ve tungsten örgülü borudan yapılmış mafsallı yılan kamera parçası, 60°C'ye (140℉) kadar yüksek sıcaklıklara maruz kalabilir. Yarı sert kaz boyunlu prob, çeşitli dar yerlere girmek için esneklik ve sertlik arasında iyi tasarlanmış bir dengeye sahipxir.

  • 【Kullanıcı Dostu Elde Taşınabilir Tasarım】+ 【Doğru Düzeltmeyi Alın】 DXZtoz borescope inceleme kamerası, kompakt el tipi tasarım ve taşıma çantasıyla aynı hizada, hareket halindeyken görüntüleme sağlayan pürüzsüz eklemli tekerlek sağlar. Bu boroskop, pahalı onarımlara yatırım yapmadan önce her şeyin yolunda olduğunu görmenizi sağladı.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.