Sepet

Anykit Çift Lensli İki Yönlü Mafsallı Boroskop, Muayene Kamerası - 1.5m Kablo

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Anykit Çift Lensli İki Yönlü Mafsallı Boroskop, Muayene Kamerası - 1.5m Kablo
Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
20.214,29 TL
Vergiler Hariç: 16.845,24 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Anykit Dual-Lens Two-Way Articulating Borescope, Inspection Camera with 0.33in Articulated Snake Camera, 5-inch HD Screen Industrial Endoscope with 8 Lights, for Automotive DIY Mechanics - 5FT
  • 【İki Yönlü Eklemli Endoskop Anykit Endüstriyel Endoskop, sola ve sağa gelişmiş 180 derecelik dönüş işlevlerine sahipxir ve ulaşılması zor alanların eksiksiz bir görünümünü sunar. Küçük, kontrolü kolay prob, daha iyi görüş elde etmek için çeşitli açılarda kullanılabilir ve motorun parçalarını sökmeden görmenize olanak tanır. En son ve en iyi teknolojiyi talep eden her tamirci için mükemmel bir alet.

  • [HD Muayene Kameraları] Direksiyon merceği uzaktan kontrol edilebilir ve 180 derece dönebilir ve borunun yanını kolayca tespit etmek için ana kameranın yan tarafına ek bir yüksek çözünürlüklü kamera entegre edilmiştir. Bu tasarım, tüp tarafının yandan görünümüne olanak tanır ve daha fazla ayrıntı yakalayarak kör noktalar olmadan 360 derecelik bir görünüm sağlar, ancak aynı zamanda karanlık alanlarda çalışırken size yardımcı olacak parlak LED'lere de sahipxir.

  • 1,5 m Yarı Sert Kablolu Endoskop Kamerası Daha iyi bir denetim deneyimi için endoskop, prob ucunu gerektiği gibi motor parçalarının etrafına daha iyi yönlendirmek ve sıkı inceleme için şeklini korumak amacıyla 1,5 m uzunluğunda yarı sert bir kabloyla donatılmıştır. boşluklar.

  • 【Su geçirmez Endüstriyel Endoskop】 Su geçirmez IP67 endoskop kamera, karanlık ve ıslak koşullarda bile net görüntüler sağlamak için 8 LED'e ve üç seviyeli ayarlanabilir parlaklığa sahipxir. Yüksek pil kapasitesiyle çeşitli test gereksinimlerinizi karşılamak için 3-4 saat çalışabilir.

  • 【Çok Yönlü Muayene Kamerası mafsallı endoskop kamerası özellikle otomotiv, araba buharlaştırıcısı, motor, karbon, yanma odası, boru veya ev alanlarındaki sorunları değerlendirmek ve teşhis etmek için uygundur. Ev sahibi, elektrikçi veya tamirci iseniz, özellikle de teknolojiyi seven biriyseniz, bu sizin en iyi ortağınızdır!

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.