Sepet

Ahopegarden Topraksız Yetiştirme Sistemi: 10 Pods Bitki Kiti - Siyah

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Ahopegarden Topraksız Yetiştirme Sistemi: 10 Pods Bitki Kiti - Siyah
Marka Ahopegarden Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
10.688,17 TL
Vergiler Hariç: 8.906,81 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Indoor Garden Hydroponics Growing System: 10 Pods Plant Germination Kit Aeroponic Herb Vegetable Growth Lamp Countertop with LED Grow Light - Hydrophonic Planter Grower Harvest Veggie Lettuce, Black
  • Toprak Ekiminden %300 Daha Hızlı : Bir su deposu, tavan üstü LED yetiştirme ışığı ve suyu taze tutan bir sirkülasyon sistemi içeren Ahopegarden topraksız yetiştirme sistemi ile kapalı bir bitki bahçesi başlatın. Hidroponik kurulum ve aydınlatma sistemleri, kontrollü koşullarda bitkilerin üç kata kadar daha hızlı ve sağlıklı büyümesine olanak tanır. Sadece bitki tohumlarını, suyu ve besinleri rezervuara ekleyin ve bitkilerin büyümesini izleyin

  • 10 Bölme ve Su Seviyesi Penceresi Dahil : Işıklı bu iç mekan yetiştirme kiti, 10 yetiştirme istasyonu sunar, ancak birçok altı istasyonlu sistemden daha düşük maliyetlidir. Hidroponik sebze bahçesi kitimizin rezervuarı aynı zamanda içini gösteren bir su seviyesi penceresiyle birlikte gelir, böylece bir bakışta rezervuarda ne kadar su olduğunu ve ne zaman daha fazla su ekleme zamanının geldiğini görebilirsiniz.

  • Sebzeler, Meyveler ve Çiçekler için 2 Yetiştirme Modu : İç mekan sebze yetiştirme sistemimizin yetiştirme ışığı, doğal güneş ışığını simüle eden tam spektrumlu lambalara sahiptir ve yetiştirdiğiniz şeye bağlı olarak iki farklı ışık modu (sebze veya çiçek ve meyve) arasında seçim yapabilirsiniz. sebzeler için mavi, meyveler için kırmızı. Bu kapalı bitki yetiştirme sisteminde çiçekler de yetiştirilebilir

  • 14,5 İnç Yüksekliği Ayarlanabilir Işık Direği : Hasat kapalı hidroponik bahçemiz, bitkiler büyüdükçe yüksekliği ayarlanabilen parlak bir büyüme ışığıyla birlikte gelir. Bitkiler 15,3 inç'e kadar büyüyebilir. Dahası, yetiştirme ışıkları 16 saat açık, 8 saat kapalı zamanlayıcıyla çalışır. Yani otomatik bir ışık zamanlayıcıyla bitkilerinizin büyümesini sağlamak için yapmanız gereken pek bir şey yok.

  • Aile İçin Mükemmel Hediye : Bu kapalı bahçe bitkisi çimlenme seti, Noel ve diğer tatillerdeki aileler için ideal bir hediyedir. Bu hidroponik bitki yetiştirme kiti, mutfaktaki tezgaha sığacak kadar küçüktür ve kullanıcıların yıl boyunca iç mekanda bitki ve sebze yetiştirmesine olanak tanır. Büyüyen ışıklı bu iç mekan saksısı gerçekten vermeye devam eden bir hediye

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.