Sepet

Regular Şarjlı Diş Fırçası Yedek Başlık - 2 Adet (BET-C01 VE GY3 MODELLERİNE UYUMLUDUR)

Regular Şarjlı Diş Fırçası Yedek Başlık - 2 Adet (BET-C01 VE GY3 MODELLERİNE UYUMLUDUR)
Regular Şarjlı Diş Fırçası Yedek Başlık - 2 Adet (BET-C01 VE GY3 MODELLERİNE UYUMLUDUR)
Marka Dr.Bei Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Doğansan
249,00 TL
Vergiler Hariç: 226,36 TL

Kuponlar

Yeni Üyelik İndirimi

Üyelere Özel

%10 indirim

Kalan Kullanım: 292

Alt Limit: 500,00 TL

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde

Dr.Bei BETC-01 ve GY3 Elektrikli Diş Fırçası Modeline uygun 2 adet sensitive yedek başlık içerir. 2 Yıl Dr.Bei Türkiye Garantili Dr. Bei Diş Fırçası Yedek Başlığı Bet-C01 ve GY3 2li Daha beyaz bir gülümseme Bet-C01 ve GY3 diş fırçası başlığı, her bir dişin ileri düzey temizliğine ve beyazlatılmasına yönelik olarak derinlemesine temizlenebilmesi için profesyonel araçlardan ilham alarak tasarlanmıştır. Özel kıllar plağı sıyırıp atar ve cilalama kabı, dişi ilk günden itibaren beyazlatır1 . Dr.Bei farkını deneyimleyin Doğru diş fırçasını tercih etmek ağzınızın tamamının sağlığında fark yaratabilir. Diş fırçasında dünya çapında lider olan Dr.beinin sizin özel ihtiyaçlarınıza uygulan olan çeşitli şarjlı diş fırçaları sunma nedeni budur. İşte bu yüzden doğru seçimi yapın ve dünya çapında diş hekimlerinin tavsiye ettiği ve kullandığı 1 numaralı marka olan Dr.Beiyi tercih edin2 . Bet-C01 ve GY3 yedek fırça başlığı, daha beyaz bir gülümsemeye kavuşabilmeniz için size ileri düzey temizlik sunmak üzere tasarlanmıştır. Yüzeydeki lekeleri nazikçe gideren, özel tasarım bir cilalama kabına sahip olan bu yedek fırça başlığı, size ilk günden itibaren gülümsemenizi beyazlatma gücü verecek. Diş hekimleri, diş fırçası başlığınızın yaklaşık olarak üç ayda bir değiştirilmesini önerir. Dr.Bei yedek fırça başlıkları, daha derinlemesine bir temizliği sürdürebilmeniz için kullanım süresini tamamlandığında kılların rengi yarısına kadar solarak size başlığı değiştirmenizi hatırlatan göstergeli fırça kıllarına sahiptir. *daha derinlemesine temizlik için sıradan diş fırçasına göre Dr.Bei, kişisel ihtiyaçlarınıza uyacak çeşitli diş fırçası başlıkları sunmaktadır. Dr.Bei yedek fırça başlıkları, Dr.Bei GY1 dışında tüm Bet-C01 ve GY3 şarjlı diş fırçası gövdeleri ile uyumludur. Fırça başlığımı ne sıklıkta değiştirmeliyim? Diş hekimleri, diş fırçanızı, kıllar birbirinden ayrılmış veya aşınmışsa her üç ila dört ayda bir veya daha sık olmak üzere değiştirmenizi önerir. Kıllar aşındığında, temizleme etkisi azalır. Bu ve diğer Dr.Bei fırça başlıkları arasındaki fark nedir? Her bir Dr.Bei fırça başlığı, kısmen farklı bir temizleme yöntemine odaklıdır: Bu başlık yüzey lekelerinin giderilmesi için diş hekimlerinden ilham alan bir beyazlatıcı başlığa sahiptir. Sensitive, nazik fakat etkili temizlik sunar. Hangi şarjlı diş fırçası gövdeleri fırça başlığı ile uyumludur? Bu yedek diş fırçası başlıkları, BET-C01 ve GY3 modelleri ile uyumludur. ;

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.