Sepet

Neutron Smart Bulb Lite Akıllı Led Ampul 1050 Lümen, 11W - App İle Uyumlu

Neutron Smart Bulb Lite Akıllı Led Ampul 1050 Lümen, 11W - App İle Uyumlu
Fırsat Ürünü
Neutron Smart Bulb Lite Akıllı Led Ampul 1050 Lümen, 11W - App İle Uyumlu
Marka Neutron
Satıcı : Doğansan
399,00 TL
359,00 TL
% 10 İndirim
Vergiler Hariç: 299,17 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

NEUTRON Smart Bulb Lite Akıllı Led Ampul 1050 Lümen NTL-SB-11W NEUTRON Smart Bulb Lite Akıllı Led Ampul, akıllı ev sistemleri için tasarlanmış bir LED ampuldür. Bu akıllı ampul, Wi-Fi ağınıza bağlanarak, akıllı telefonlarınızdan veya mobil cihazlardan kontrol edilebilir. NEUTRON Smart Bulb Lite Akıllı Led Ampul, enerji tasarruflu bir LED ampuldür. Işık şiddeti ve sıcaklığı ayarlanabilir. Ayrıca ampulün rengi değiştirilebilir ve farklı sahneler oluşturulabilir. Wi-Fi akıllı ampul, NeutronLife APP ile uyumludur, bu sayede sesli komutlarla kontrol edilebilir. Akıllı Led Ampul, akıllı evinizin aydınlatmasını yönetmek için kullanabileceğiniz kullanışlı bir cihazdır. NEUTRONSmart Bulb Lite Akıllı Led Ampul, birçok özellikle birlikte gelir; Wi-Fi Bağlantısı: Ampul, Wi-Fi ağınıza bağlanarak, akıllı telefon veya diğer mobil cihazlar üzerinden kontrol edilebilir. Uzaktan Kontrol: Akıllı telefon uygulaması aracılığıyla ampulü uzaktan açıp kapatabilir, renk, sıcaklık ve parlaklık ayarlarını değiştirebilirsiniz. Enerji Tasarruflu: LED teknolojisi sayesinde enerji tasarrufu yaparak, elektrik faturanızı düşük tutmanıza yardımcı olur.

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.