Sepet

Opel Insignia Grand Sport 2022 İle Uyumlu 4d Havuzlu Üniversal Yeni Nesil Pro Paspas Siyah - Black

KARGO
BEDAVA
Opel Insignia Grand Sport 2022 İle Uyumlu 4d Havuzlu Üniversal Yeni Nesil Pro Paspas Siyah - Black
Opel Insignia Grand Sport 2022 İle Uyumlu 4d Havuzlu Üniversal Yeni Nesil Pro Paspas Siyah - Black
Marka Diğer Sepette %10 'ye Varan İndirim
1.500,00 TL
1.279,00 TL
Vergiler Hariç: 1.065,83 TL

Kuponlar

Yeni Üyelik İndirimi

Üyelere Özel

%10 indirim

Kalan Kullanım: 229

Alt Limit: 500,00 TL

En yüksek indirim tutarı: -

9 gün kaldı Kuponun Ürünleri
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde

4D Havuzlu Üniversal Paspas Çoğu araçlara Uyumludur. Uymayan Araçlara Kesim yerleri Mevcuttur. Kesim yapılarak Uydurulur. Lütfen Sipariş verirken buna dikkat ederek veriniz. Aracınızla uyumlu ve uzun yıllar sorunsuz şekilde kullanabileceğiniz malzeme dayanımına ve görsel şıklığa sahiptir ! Karbon Kromaj kısmı dayanıklı ve uzun yıllar kullanım ömrüne sahip boyamasıyla arabanıza güzel ve şık bir iç görünüm kazandırmaktadır !! Ürün Özellikleri: Tasarımındaki 4 cm'lik bariyerli ( havuzlu ) yapsısı ile maksimum koruma sağlar. Ayak dayama bölmesi ile aracınızda paspasın kaplamadığı alan kalmaz ve bariyerin tasarımı ile aracınıza dekoratif bir görünüm sağlar. Paspaslarda en çok aşınan topuk bölgesi, paspasımızın diğer alanlarına göre %40 daha kalın üretilmiştir . Tasarımında tırtıklı klipleri sayesinde paspasın sürüş esnasında kayması tamamen önlenmiş olup güvenli bir sürüş sağlar. 40mm derinliğindeki havuz aracınızı kirletebilecek çamur, toz, içecek vb. dış etkenlere karşı korur. Kaliteli, koku yapmayan ve yumuşak kauçuktan üretilmesi sebebiyle araç tabanınıza kolay adapte olur ve universal özelliği sayesinde dilerseniz kolay kesilebilir yapısı ile paspasınızı aracınıza göre istediğiniz şekilde biçimlendirebilirsiniz. Paspas takımımız 2 parça ön (şöför ve yolcu kısmı) ve 3 parça arka (arka sağ, orta şaft ve arka sol kısım) olmak üzere 5 parça tam settir . Ön ve arka paspas takımı kaymaz tabana sahiptir , paspas setimizde yer alan universal klips yerleri her araca uymayacağı için paspasların kaymaz tabanı sayesinde sürüş konforunuz ve güvenliğinizi en üst seviyede sağlamaktadır. Çiftli çelik kalıplarda üretilen paspaslarda mükemmel bir yüzey netliği vardır. Pratik ve kolay şekilde yıkanır ve çabuk kurur. Soğukta ve sıcakta sertleşme ve kırılma yapmaz. Ekolojik , doğayla dost , geri dönüştürülebilen malzemeden imal edilmiştir.

Bu ürün JUST CHEAP STORE satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.