Sepet

Neutron İnteraktif Mama Atıcı Fırlatıcı Pet Oyuncağı

KARGO
BEDAVA
Neutron İnteraktif Mama Atıcı Fırlatıcı Pet Oyuncağı
Fırsat Ürünü
Neutron İnteraktif Mama Atıcı Fırlatıcı Pet Oyuncağı
Marka: Neutron Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
2.999,00 TL
2.699,00 TL
% 10 İndirim
Vergiler Hariç: 2.249,17 TL
Satıcı : Doğansan
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde


İnteraktif Mama Fırlatıcı Pet Oyuncağı Evcil hayvanınızın mutlu ve sağlıklı kalması için egzersiz yapması ve düzenli beslenmesi önemlidir. Ancak yoğun iş temposunda, evcil hayvanınızla yeterli vakit geçirmek için zamanınız olmayabilir. İşte bu noktada, aradığınız ürün Neutron Mama Fırlatıcı Pet Oyuncağıdır. Bu oyuncağın en önemli özelliklerinden biri, evcil hayvanınızın dengeli beslenmesine yardımcı olmasıdır. Oyuncağı mama veya ödül yiyecekleri ile doldurarak, belirli bir mesafeye kadar fırlatılabilirsiniz. Evcil hayvanınız, yiyeceği aramak ve yakalamak için harekete geçerken, aynı zamanda egzersiz de yapmış olur. İnteraktif Pet Oyuncağı Özellikleri Neutronlife APP ile uzaktan erişim İki yönlü ses Canlı izleme NeutronLife uygulaması ile minik dostunuzla uzaktan görüntülü ve sesli oynama Minik dostunuzu hem zihinsel hem fiziksel olarak aktif tutar. 8-12 mmnin altındaki yuvarlak veya oval kuru mama için uygundur. İnteraktif Mama Atıcı evcil hayvanınızın konsantrasyon ve koordinasyon becerilerini geliştirmesine yardımcı olur. Evcil hayvanınızın mutluluğu ve sağlığı için Neutron İnteraktif Mama Fırlatıcı Pet Oyuncağını deneyebilirsiniz. Evcil hayvanınızın hayatını daha eğlenceli hale getirmenin tam zamanı!

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.