Sepet

Flır One Edge Pro Kablosuz 160 X 120 Ir Kamera iOS Uyumlu Ve Android İle Uyumlu

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Flır One Edge Pro Kablosuz 160 X 120 Ir Kamera iOS Uyumlu Ve Android İle Uyumlu
Marka Diğer Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
51.642,86 TL
Vergiler Hariç: 43.035,72 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

FLIR ONE EDGE PRO Wireless 160 × 120 IR camera with Ignite for iOS and Android
  • FLIR ONE Edge Pro, akıllı cihazınıza kablosuz olarak bağlanarak engellerin etrafını incelemenize ve hedefleri güvenli bir mesafeden ölçmenize olanak tanır

  • Görsel kameradaki görsel ayrıntıları termal görüntünün üzerine işleyerek termal görüntüleri iyileştiren FLIR MSX ile sorunların nerede olduğunu kolayca tespit edin ve hedefleri belirleyin.

  • FLIR Ignite bulut yazılımını kullanarak görüntüleri bulutta zahmetsizce düzenleyin ve saklayın, raporlar oluşturun ve dosyaları kablosuz olarak aktarın

  • FLIR ONE Edge'i operatör, işletim sistemi, boyut veya gelecekteki telefon yükseltmelerine bakılmaksızın iOS veya Android akıllı telefonlar ve tabletlerle kullanın

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.