Sepet

Zendure SuperMini GO 10.000 mAh SPACE SILVER

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
Zendure SuperMini GO 10.000 mAh SPACE SILVER
Marka Zendure Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : İncitaş
3.600,00 TL
3.245,00 TL
Vergiler Hariç: 2.704,17 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

Cesur, İlham Veren Tasarım: Renkli bir dokunuşla sofistike ve eğlenceli bir denge.  Bilgi veren bir LCD ekran. SuperMini GO sadece kolaylık değil, aynı zamanda keyif de sunar.            Süper Hızlı 20W PD

SuperMini GO, son derece hızlı 20 W güç dağıtımıyla iPhone 13 Pro'yu 30 dakikadan kısa bir sürede %50'ye kadar şarj edebilir. Sadece hızlı bir şarjla işiniz biter.              Manyetik Kablosuz Şarj

Güçlü manyetik yerleştirme mekanizması sayesinde SuperMini GO, kablosuz şarj sırasında telefonunuza bağlı kalır, böylece görüntülü arama sırasında veya oyun oynarken gücün bitmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Tek yapmanız gereken uyumlu telefonunuzu SuperMini GO ile aynı hizaya getirmek.    Uyumlu  cihazlarınız için X-Charge Modu

Geleneksel güç bankaları genellikle akıllı saatler ve kablosuz kulaklıklar gibi düşük güçlü cihazlarla uyumlu değildir. SuperMini GO, X-Charge moduna sahiptir, bu da büyük ve küçük tüm cihazlarınızla uyumlu olduğu anlamına gelir.


Notlar:

 1. X-Charge modunu etkinleştirmek için düğmeye iki kez basın. Durum ışıkları X-Charge modunun etkinleştirildiğini göstermek için sürekli olarak yukarı ve aşağı hareket edecektir.


 2. X-Şarj modunu kapatmak için düğmeye tekrar iki kez basın. Pili korumak için SuperMini GO kullanılmadığında X-Charge modunu devre dışı bırakmanızı öneririz.*AmpUp, SuperBase Pro 2000'in yardımcı uygulaması aracılığıyla etkinleştirilir. Cihaz uyumluluğu değişiklik gösterebilir.

Bu ürün İncitaş satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.