Sepet

Wyze 1440p Gece Görüşlü Kameralı Kapı Zili

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
Wyze 1440p Gece Görüşlü Kameralı Kapı Zili
Marka Wyze Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
10.821,43 TL
Vergiler Hariç: 9.017,86 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Wyze Wireless Video Doorbell Pro (Chime Included), 1440 HD Video, 1:1 Aspect Ratio: 1:1 Head-to-Toe View, 2-Way Audio, Night Vision
  • Kablosuz. Vidasız. Sorunsuz: Ön sundurma koruması için Wyze Wireless Doorbell Pro'yu 30 saniyeden kısa sürede zahmetsizce monte edin. Vidalar ve kablolama ekipmanı isteğe bağlı olsa da, daha da fazla kurulum yöntemi sağlamak üzere dahildir.

  • Hikayenin tamamını net bir şekilde görün: HD'den daha dolgun 1440x1440 sensör, her şeyi geleneksel HD kameralara göre %33 daha fazla netlikle göreceğiniz anlamına gelir.

  • Zil Dahildir: Kapı zilinizin sesini, cıvıltısını veya havlamasını duyun. Sizin için mükemmel zil sesini bulmak için 20 benzersiz melodi ve 8 ses seviyesi arasından seçim yapın, hatta potansiyel davetsiz misafirleri köpek havlaması ile korkutun.

  • İsteğe bağlı yükseltme mevcuttur: İnsanlar tespit edildiğinde gerçek zamanlı uyarılar almak ve tam uzunluktaki videoları 14 gün boyunca bulutta depolamak için Cam Plus'a yükseltin.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.