Sepet

Wi-fi Smart Dış Mekan Alarm Ve Güvenlik Sistemi - Pır Dedektör

AZKarbon
Wi-fi Smart Dış Mekan Alarm Ve Güvenlik Sistemi - Pır Dedektör
Marka Neutron
Satıcı : Doğansan
376,00 TL
Vergiler Hariç: 313,33 TL

Kuponlar

Yeni Üyelik İndirimi

Üyelere Özel

%10 indirim

Kalan Kullanım: 102

Alt Limit: 500,00 TL

10 gün kaldı Kuponun Ürünleri
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde

Kablosuz Pır Dedektör (NTL-OD-99WB ve NTL-HM-99WB Uyumludur) "Güvenliğiniz önemlidir ve Wi-Fi Smart Dış Mekan Alarm ve Güvenlik Sistemi - PIR Dedektörü, evinizin veya işyerinizin dış mekanlarını etkili bir şekilde korumanız için mükemmel bir çözümdür. Bu akıllı güvenlik sistemi, gelişmiş özelliklerle donatılmış Wi-Fi bağlantılı bir pır dedektörü içerir. Bu özellikli güvenlik sistemi, herhangi bir hareket algılandığında size anında uyarılar göndererek olası hırsızlık veya tehlikeli durumları önlemenize yardımcı olur. PIR dedektörü, geniş bir algılama alanına sahip olan pasif kızılötesi sensörlerle donatılmıştır ve bu sayede dış mekanlardaki herhangi bir hareketi tespit edebilir. Wi-Fi bağlantısı sayesinde, sistemi akıllı telefonunuz veya tabletiniz aracılığıyla uzaktan kontrol edebilirsiniz. Özel bir mobil uygulama üzerinden alarm durumunu kontrol etmek, alarmı etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak, hareket bildirimlerini almak ve hatta sisteme bağlı diğer güvenlik özelliklerini yönetmek mümkündür. Bu dış mekan alarm ve güvenlik sistemi ayrıca suya, toza ve hava koşullarına dayanıklıdır. Dayanıklı yapı malzemeleri ve su geçirmez tasarımı sayesinde, her türlü hava şartında güvenilir bir şekilde çalışır. Böylece, evinizin veya işyerinizin etrafını her an gözetleyebilirsiniz. Kurulumu kolay olan bu güvenlik sistemi, dış mekanlara uygun olarak tasarlanmıştır. Duvar, çit veya kapı gibi uygun bir noktaya monte edebilirsiniz. Entegre pil veya harici güç kaynağı ile çalışabilir, böylece enerji kesintilerinden etkilenmezsiniz. Wi-Fi Smart Dış Mekan Alarm ve Güvenlik Sistemi - PIR Dedektörü, evinizin veya işyerinizin güvenliğini sağlamak için en son teknolojiyi kullanır. Akıllı özellikleri, uzaktan erişim imkanı ve dayanıklı tasarımıyla, sizin ve sevdiklerinizin güvende olmasını sağlar. Kendinizi ve mülkünüzü koruma altına almak için bugün Wi-Fi Smart Dış Mekan Alarm ve Güvenlik Sistemi - PIR Dedektörünü edinin ve huzur içinde yaşamanın keyfini çıkarın!"

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.