Sepet

FCM 15 kVA Servo Monofaze Regülatör Elektronik Güç Kaynağı 175/250V

KARGO
BEDAVA
FCM 15 kVA Servo Monofaze Regülatör Elektronik Güç Kaynağı 175/250V
FCM 15 kVA Servo Monofaze Regülatör Elektronik Güç Kaynağı 175/250V
Marka FCM Sepette %20 'ye Varan İndirim
Satıcı : FCM
16.500,00 TL
Vergiler Hariç: 13.750,00 TL

Kuponlar

Yeni Üyelik İndirimi

Üyelere Özel

%10 indirim

Kalan Kullanım: 242

Alt Limit: 500,00 TL

En yüksek indirim tutarı: -

Sepette %15 İndirim

%15 indirim

Kalan Kullanım: 206

Alt Limit: 10.000,00 TL

En yüksek indirim tutarı: -

Sepette %20 İndirim

%20 indirim

Kalan Kullanım: 157

Alt Limit: 25.000,00 TL

En yüksek indirim tutarı: 10.000,00 TL

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 5 gün içinde

FCM 15 kVA Servo Monofaze Regülatör Elektronik Güç Kaynağı 175/250V FCM 15 kVA Servo Monofaze Regülatör Elektronik Güç Kaynağı, elektronik ekipmanlarınızın güvenli ve istikrarlı bir şekilde çalışmasını sağlamak için tasarlanmış üstün bir güç kaynağıdır. Servo monofaze regülatör, elektrik voltajındaki dalgalanmaları etkin bir şekilde düzenleyerek cihazlarınızı aşırı yüklenmeye ve zararlı gerilim değişimlerine karşı korur. Servo monofaze regülatör, yüksek hassasiyet ve hızlı tepki süresiyle elektrik voltajındaki değişiklikleri anında algılar ve cihazlarınızı istikrarlı bir güç kaynağıyla besler. Bu sayede, ekipmanlarınızın performansını ve ömrünü maksimum düzeyde artırır. Otomatik monofaze %100 Yerli üretim ve Varyak teknolojisi ( Roleli sistem değildir.) 15 kVA Regülatör ( Voltaj Regülatörü ) Ebatlar: Derinlik 40cm Genişlik 45cm Yüksekli 25cm Ağırlık 55Kg Monofaze 15kVA Servo Regülatör sistemi ev ve kobiler için ideal ve ekonomik çözümler sunuyor. Mikroişlemcili kontrol kartı ile otomatik voltaj regülasyonu sağlayan FCM Servo regülatörler tak unut yapısı ile voltaj sorunlarınıza kesin çözümler sunuyor. Monofaze olarak 1kVA ile 50kVA aralığında üretilen Monofaze servo regülatör sistemleri eski teknoloji kademeli regülatör mantığına ayrıkırı olarak tamamen elektroniktir. Elektrik hattına bağlanan FCM Regülatör şehir şebekesindeki voltaj düşmesi ve voltaj yükselmesini otomatik olarak algılar. Saniyede 85V/sn voltaj düzenleme hızına sahip voltaj yükseltici diğer adı ile voltaj düşürücü yada voltaj ayarlayıcı regülatörlerimiz ile size ek bir iş kalmaz.

Bu ürün FCM satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.