Sepet

Teslong 2.0mp Hd Kablosuz Endeskop Gözlem Kamerası 3.9mm - 3m Kablo

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Teslong 2.0mp Hd Kablosuz Endeskop Gözlem Kamerası 3.9mm - 3m Kablo
Marka Teslong Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
6.250,00 TL
Vergiler Hariç: 5.208,33 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Wireless Endoscope Teslong, IP67 Waterproof 2.0MP HD Inspection Camera, 3.9MM WiFi Borescope Snake Camera with Large Capacity Batteries, Scope Camera with Light Compatible for iPhone & Android-9.8 FT
  • 【Yükseltilmiş 3,9 mm Fiber Optik Kamera】: Teslong kablosuz endoskop, yeni bir 3,9 mm küçük geniş açılı merceğe sahiptir. Daha dar aralıklara da uygulanabilir. Daha küçük deliklerle filtreye girebilir. Daha farklı ortam gözetleme işlemini tamamlamanıza yardımcı olabilir. 2MP 1080P HD lens ayrıca size süper net görüntü deneyimi sağlayabilir.

  • 【Daha Kararlı WiFi Kablosuz Endoskop】: Kararlılığı artırmak, gecikmeyi azaltmak ve WiFi sinyalini geliştirmek için yerleşik gelişmiş WiFi çipi. "SmartEndoskop" uygulamasını indirip yükleyerek telefonunuza hızlı bir şekilde bağlanabilir ve kapalı alanı görüntüleyebilirsiniz. IOS 10.0+ iPhone ve iPad, Android 7.0+ ile uyumlu

  • 【Işıklı Süper Uzun Ömürlü Endoskop Kamerası】: Boroskop tam olarak şarj edildiğinde 275 dakikaya kadar çalışabilir. Güç kaybetme sürecinin kullanılması konusunda endişelenmeyin. Ve 6 adet LED ışık boncuğu ile donatılmıştır. Herhangi bir karanlık ortamda önünüzdeki nesneyi aydınlatmanıza yardımcı olabilir.

  • [IP67 Su Geçirmez 9,8 FT Yarı Sert Kablo]: Bu inceleme kamerası bükülebilir yarı sert bir kablo kullanır. 9,8 FT uzunluk, boruların ve kapalı alanların çoğunu gözetleme için tamamlamanıza yardımcı olabilir. IP67 su geçirmezlik performansı su altında bile çalışabilir.

  • 【Çok Yönlü Yılan Kamerası】: Ucuz ve kaliteli bir borescope muayene kamerasına ihtiyacınız varsa, oto tamir/sıhhi tesisat testi/endüstriyel test/kanalizasyon muayenesi/klima onarımı ve diğer konularda size kolayca yardımcı olabilecek Teslong Kablosuz Endoskopu satın almayı seçmelisiniz. endüstriyel uygulamalar. ve diğer endüstriyel kullanımlar. En önemlisi çok ince ve hafif olması ve taşıması kolay olmasıdır.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.