Sepet

SVP 3 KW PVM SOLAR İNVERTÖR (Off Grid)

KARGO
BEDAVA
SVP 3 KW PVM SOLAR İNVERTÖR (Off Grid)
SVP 3 KW PVM SOLAR İNVERTÖR (Off Grid)
Marka Ntop Sepette %20 İndirim Fırsatı!
Satıcı : ORBUS
9.995,95 TL
Vergiler Hariç: 8.329,96 TL

Kuponlar

Yeni Üyelik İndirimi

Üyelere Özel

%10 indirim

Kalan Kullanım: 274

Alt Limit: 500,00 TL

Sepette %15 İndirim

%15 indirim

Kalan Kullanım: 223

Alt Limit: 10.000,00 TL

Sepette %20 İndirim

%20 indirim

Kalan Kullanım: 197

Alt Limit: 25.000,00 TL

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde

Entegre PWM şarj kontrol cihazıTam sinüs akıllı inverterŞebeke gerilimi, jeneratör ve güneş panellerinle uyumlu2 yıl garantiAşırı yük, aşırı sıcaklık ve kısa devre korumasıParalel Bağlantı özelliği yoktur.Jel akü ile kullanıma uygundur.Off grid güneş enerji sistemleri elektriğin olmadığı bağ, bahçe, tekne, karavan, yayla evi , tiny house , kamp alanları , çiftlik gibi yerlerde kullanılır.Belirtilen cihazlar sisteminizi daha çok bahar ve yaz aylarında kullanacağınız düşünülerek önerilmiştir. Kış aylarında ve geceleri sisteminizi kullanmak isterseniz azalan güneşlenme süreleri sebebiyle güneş paneli ve akü kapasitesini artırmanız gerekebilir. Akşam saatlerinizdeki elektrik tüketimi tamamen aküler aracılığıyla sağlanacağı için kullanmak istediğiniz cihazların enerji sarfiyatına uygun Güneş Enerjisi Sistemi kurmak durumundasınız. Hesaba katmadığınız cihazların enerji tüketimleri, sizi gece saatlerinde enerjisiz bırakabilir. Tablodaki cihazları kısa süreli ve diğer cihazların bağlı olmaması koşuluyla kullanabilirsiniz.

Bu ürün ORBUS satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.