Sepet

Outdo Solar Jel Akü 12v 100 Ah

KARGO
BEDAVA
Outdo Solar Jel Akü 12v 100 Ah
Outdo Solar Jel Akü 12v 100 Ah
Marka Sunlight Solar Sepette %20 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Sunlight Enerji
10.680,00 TL
Vergiler Hariç: 8.900,00 TL

Kuponlar

Yeni Üyelik İndirimi

Üyelere Özel

%10 indirim

Kalan Kullanım: 274

Alt Limit: 500,00 TL

Sepette %15 İndirim

%15 indirim

Kalan Kullanım: 223

Alt Limit: 10.000,00 TL

Sepette %20 İndirim

%20 indirim

Kalan Kullanım: 197

Alt Limit: 25.000,00 TL

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 5 gün içinde


Outdo Solar Jel Akü 12v 100 AhOutdo Jel Akü elektronik aküler için dijital bir ekrana sahiptir ve yeni VRLA (Valve Regulated Lead Acid) akü konseptine göre yapılmıştır. Outdo Jel Akünün şarj durumunu gerçek zamanlı olarak kontrol edebilirsiniz. Outdo Jel Akünün kaç gün çalıştığı bilgisi de kayıtlıdır. Outdo Jel Akünün düşük şarj ve kapasiteye inmesi durumunda kullanıcıdan akünün zamanında doldurulmasını isteyen otomatik alarm verilir. Akü kapağının altında entegre Bekleme Modu dolum paketleri vardır. Akü hizmet ömrünün sonuna yaklaşınca dolum paketini kullanarak aküyü kolayca doldurabilir ve akünün hizmet ömrünü uzatabilirsiniz.  - Yurt içinde TSE ve Uluslararası CE kalite belgesine sahiptir.- Yeni jenerasyon tam kapalı, bakımsız tiptir.(VRLA)- Kullanılan özel teknoloji "Glas Mat" seperatör sayesinde maksimum elektrolit ihtiva eder, yüksek performans sağlar.- Çok geniş bir ısı yelpazesinde çalışabilirler. -20C / + 60 C- Özel alçak basınçlı emniyet valfleriyle teçhiz edilmiştir.- Outdo aküler, tampon şarjda ya da çoklu döngü şarjda (Cycle use) çalışmaya uygundur.- Tamamen oksijen rekombinasyonuyla çalıştığından gaz sızdırmaz.- İç direnci düşük olup (low self discharge), rafta beklemede kayıpları son derece düşüktür.- Derin deşarja (deep discharge) müsaittir.- Aküler, yatay, dikey herhangi bir pozisyonda çalıştırılabilir. Ters çevrilse bile asit sızdırmaz.- Kullanılan özel kalsiyum alaşımlı ızgaralar uzun ömür ve yüksek performans sağlar.- Hava yoluyla taşınmaya uygundur (IATA / ICAO special provision A67)- Kalite onay belgeleri CE, ISO9001 & ISO14001, JIS, DIN,IEC896-2, BS6290-4, Eurobat Guide, UL uygunluk (MH25860)

Bu ürün Sunlight Enerji satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.