Sepet

Noorio Hareket Sensörü Alarmı - Ev Güvenlik Sistemi İçin

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Noorio Hareket Sensörü Alarmı - Ev Güvenlik Sistemi İçin
Marka Noorio Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
5.571,43 TL
Vergiler Hariç: 4.642,86 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Noorio Motion Sensor Alarm for Home Security System, 120-degree/32-feet Detection Range with Siren/App Alerts, 2-Year Battery Operated Motion Detector, Requires Smart Hub to Work
  • [Algılama Aralığı] Noorio hareket sensörü alarmı, 120 derece, 32 feet dahilinde meydana gelen hareketi algılar. Özellikle hareket dedektörü alarmının çalışması için gerekli olan akıllı merkezimize zaten sahipseniz, ev güvenlik sisteminizi oluşturmak için mükemmel bir eklentidir.

  • [Anlık Uyarılar] Açık havada şüpheli hareketler tespit edildiğinde telefon uygulamasına bildirim gönderilir. Aynı zamanda, iç mekandaki akıllı merkez, köpek havlaması gibi önceden ayarlanmış özelleştirilmiş sireni çalıyordu.

  • [Fonksiyonel Ev Güvenliği] Küçük ama güçlü, özel mülkünüze kurulumu kolay. Araba yollarında, yürüyüş yollarında, avluda, garajda, kapıda alarm, izinsiz girişleri etkili bir şekilde önleyecektir. Ayrıca, açık bir kapıdan gizlice çıkmaları durumunda çocuklarınızın ve evcil hayvanlarınızın gözetlenmesine yardımcı olacaktır.

  • [2 Yıllık Pil Ömrü] Kablosuz güvenlik alarmı, tek şarjla 2 yıl dayanabilen pille çalışır. Hiçbir güç korkusu işe yaramaz.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
Garanti Süresiİthalatçı Garantili

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.