Sepet

Lınkmıcro Lm210 10.1 Inc Lcd Dijital Mikroskop Kamera

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Lınkmıcro Lm210 10.1 Inc Lcd Dijital Mikroskop Kamera
Marka Diğer Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
14.535,71 TL
Vergiler Hariç: 12.113,09 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

LINKMICRO LM210 10.1'' LCD Digital Microscope Soldering Electronics Microscope Camera Adults [12'' Microscope Stand] 260X Error Coin Microscope Full View Coins, Watch Repair PCB DIY, 32G SD Card
  • 【Premium Daha Büyük 10" IPS Ekran】 LINKMICRO LM210 dijital mikroskop, doygun renklere ve çarpıcı ayrıntılara ve 260X büyütmeye sahip daha büyük ve gelişmiş bir 10" IPS ekrana sahiptir ve yalnızca ekranın boyutunu büyütmekle kalmaz, aynı zamanda yeni bir mikroskobik keşif deneyimi sunar.

  • 【Dişlilerle Daha Uzun 12,6 inç Stand】 Madeni Para Mikroskobu LM210, rahat bir görüş açısı sağlayan ve daha büyük nesnelerin kolayca gözlemlenmesine olanak tanıyan, ince dişlilere sahip daha uzun bir 12,6 inç standla birlikte gelir. Uzatma tüpleri takma ihtiyacını ortadan kaldırır. On sent, çeyreklik, nikel, peni ve dolar gibi tam madeni para görünümlerini elde etmek kolaydır.

  • 3D Aydınlatma üstte 8 LED ışık, her iki tarafta kaz boynu LED ve alt ışıklı yükseltilmiş slayt tutucu ile LM210 mikroskobu, örnekleriniz arasında eşit aydınlatma sağlar, daha net bir görünüm için parlamayı ve gölgeleri azaltır ve kalitesini artırır. fotoğraflarınız ve videolarınız.

  • 【Çok Amaçlı Ev Mikroskobu 10 inç IPS ekran ve 12 inç yüksekliğinde braketin desteğiyle LM210 Ev Mikroskobu yalnızca bozuk para koleksiyoncuları ve saat tamircileri için iyi bir araç değil, aynı zamanda mühendisler için de kolay bir yardımcıdır. ' PCB lehimleme görevleri. Ayrıca mikroskop slaytları da dahildir. Başlamak için ihtiyacınız olan her şeyle hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

  • [Mikroskop Keşif Kiti] Bu 10 inçlik dijital mikroskop LM210, çocukların sonsuz keşif coşkusunu tatmin eden, dilim gözlemi için uygun, 5 adet hazırlanmış slayt, bir toplama kutusu ve cımbız dahil olmak üzere alt ışık kaynağına sahip özel olarak yükseltilmiş slayt tutucusudur.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.