Sepet

Dekala Ağır Uyuyanlar İçin Gündoğumu Çalar Saat, Uyandırma Işığı

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
AZKarbon
Dekala Ağır Uyuyanlar İçin Gündoğumu Çalar Saat, Uyandırma Işığı
Marka Dekala Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
6.250,00 TL
Vergiler Hariç: 5.208,33 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

Sunrise Alarm Clock for Heavy Sleepers, Wake Up Light with Sunrise/Sunset Simulation, Dual Alarms & Natural Sounds, Snooze & Sleep Aid, FM Radio, 7 Colors Night Light for Bedroom, Ideal for Gift
  • 【Gündoğumu Alarm Saati Uyandırma Işığı 】 Bu Uyku Yardımı dijital alarmlı saat aslında herkes için, özellikle de çocuklar için tasarlanmıştır. Işıklı alarm saati 7 doğal sese sahip Gündoğumu simülasyon ışığı, varsayılan 30 parlaklıkta %10 parlaklıktan %100'e kadar kademeli olarak yanacaktır. Uyandırma alarmından dakikalar önce (ayarlayabilirsiniz). Sizi kademeli ışıklı çalar saat, renk değiştiren doğa akıllı saat, gün doğumu lambasıyla uyandırın.

  • 【Çift Çalar Saat ve Erteleme Destekli Dijital Saat】 Aile üyeleriniz için farklı alarm saatleri ayarlamanız gerekebileceğini göz önünde bulundurarak, yatak odaları için dijital saatler geniş ekran. Ayrıca, erteleme işlevi, başlamak için fazladan 9 dakikaya ihtiyaç duyanlar için özel olarak tasarlanmıştır. taze bir gün. Yatak odası için saatlerin üst kısmındaki "Erteleme" butonuna basmanız yeterli. En fazla 5 defa 9 dakikalık erteleme.

  • 【7 Renkli Işık ve 20 Parlaklık Yatak odası için Gündoğumu alarm saati】 Seçebileceğiniz 7 renk değiştiren ışık vardır; mavi, çivit mavisi, mor, kırmızı, turuncu, sarı, yeşil dahil, çocuklar için saati uyandırmak için tamam. 3 seviyeli LED zaman göstergesi parlaklığı ve 20 seviyeli aydınlatma parlaklığı, USB şarj portu ile ayarlanabilir güneş ışığı alarm saati.

  • 【Yatak Odası ve 7 Alarm için FM Saatli Radyolar Saati uyandırmak için uygun sesler】 "Radyo" düğmesine basarak çalar saatli radyoyu açın. "FM Radyo" düğmesine 2 saniye boyunca uzun basın. 76 - 108 MHz frekansındaki tüm istasyonları otomatik olarak tarayın. 7 alarm sesi Yalnızca çocukların uyanması için akıllı alarm saati değil, aynı zamanda çocuklar için alarm saatinin uyandırılması da uygundur (Kuş Şarkısı, Okyanus Dalgası, Yayınlar, Bip Sesi, Rüzgar Çanları, Yumuşak Müzik, Piyano Müziği). Çocuklar için radyolu çalar saat 16 seviye ses seviyesi ayarlanabilir yüksek sesli alarm saati.

  • 【Gece Lambası ve Başucu Lambası】 Aynı zamanda bir Başucu saati güneş lambası / masa saati / Okuma Lambası / güneş ışığı lambası / renk değiştiren çalar saattir. Açmak için sol üstteki ☀ düğmesine bastığınızda. Ayrıca uyandırma ışığının parlaklığını ayarlamak için "+"/"-" düğmesine basabilirsiniz. Yumuşak ve sıcak aydınlatma, bebeğinizi beslerken / tuvalete giderken / gece kitap okurken size iyi bir görüş sağlar.

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.