Sepet

Wochee Kampled Katlanabilir Solar Kamp ve Çadır Feneri

KARGO
BEDAVA
Wochee Kampled Katlanabilir Solar Kamp ve Çadır Feneri
Wochee Kampled Katlanabilir Solar Kamp ve Çadır Feneri
Marka Wochee Sepette %20 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Wochee
727,00 TL
Vergiler Hariç: 605,83 TL

Kuponlar

Yeni Üyelik İndirimi

Üyelere Özel

%10 indirim

Kalan Kullanım: 274

Alt Limit: 500,00 TL

Sepette %20 İndirim

%20 indirim

Kalan Kullanım: 196

Alt Limit: 25.000,00 TL

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde

Wochee Kampled Katlanabilir Solar Kamp ve Çadır Feneri, outdoor etkinlikler ve kampçılık için tasarlanmış çok amaçlı bir aydınlatma cihazıdır. Bu fener, solar paneller sayesinde güneş enerjisi ile çalışır ve bu sayede çevre dostudur ve pil değişimi gerektirmez. Katlanabilir ve taşınabilir tasarımı sayesinde, kolayca taşınabilir ve depolanabilir. Kamp çadırlarında veya açık hava etkinliklerinde, geceleyin aydınlatma sağlamak için kullanılabilir. Wochee Kampled Katlanabilir Solar Kamp ve Çadır Feneri, farklı aydınlatma modlarına sahiptir. Yüksek, düşük ve strobe modlarına sahiptir. Yüksek modda, ışık şiddeti 150 lümen ve 6 saatlik çalışma süresi sunar. Düşük modda, ışık şiddeti 50 lümen ve 12 saatlik çalışma süresi sunar. Strobe modu ise acil durumlarda kullanılabilir. Ayrıca, bu fener, USB portu sayesinde diğer cihazların şarj edilmesini sağlayabilir. Bu sayede, cep telefonu, tablet ve diğer elektronik cihazları şarj etmek için kullanılabilir. Wochee Kampled Katlanabilir Solar Kamp ve Çadır Feneri, dayanıklı ve suya dayanıklıdır. Güneş ışığı altında şarj edilebilir ve kamp veya diğer açık hava etkinliklerinde size aydınlatma sağlar. <

Bu ürün Wochee satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.