Sepet

MZ 222 GÜNEŞ PANELİ TEMİZLEYİCİ - 30 KG

KARGO
BEDAVA
MZ 222 GÜNEŞ PANELİ TEMİZLEYİCİ - 30 KG
MZ 222 GÜNEŞ PANELİ TEMİZLEYİCİ - 30 KG
Marka Worldchem Sepette %20 'ye Varan İndirim
Satıcı : WORLDCHEM
4.999,99 TL
Vergiler Hariç: 4.166,66 TL

Kuponlar

Yeni Üyelik İndirimi

Üyelere Özel

%10 indirim

Kalan Kullanım: 242

Alt Limit: 500,00 TL

En yüksek indirim tutarı: -

Sepette %15 İndirim

%15 indirim

Kalan Kullanım: 206

Alt Limit: 10.000,00 TL

En yüksek indirim tutarı: -

Sepette %20 İndirim

%20 indirim

Kalan Kullanım: 157

Alt Limit: 25.000,00 TL

En yüksek indirim tutarı: 10.000,00 TL

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde

WORLDCHEM MZ 222 GÜNEŞ PANELİ TEMİZLEYİCİ - 30 KG

MZ 222 Su ile seyreltilen konsantre bir üründür. Kullanım Talimatları:Güneş paneli temizliği için kullanınız. Temizleyiciyi uygulamadan önce panel yüzeyini kaba toz ve kirden arındırınız.Konsantre bir üründür ve 1:3-1:5 oranında suyla seyreltilebilir.TÜKETİCİNİN DİKKATİNEKullanma talimatını mutlaka okuyunuz.Cilt tahrişine yol açar. DERİ İLE TEMAS HALİNDE ISE: Bol sabun ve su ile yıkayın. Kullanırken göz koruması (gözlük veya yüz koruyucu) ve eldiven kullanınız.Ciddi göz hasarına yol açar. Göz ile temastan sakınınız. GÖZ İLE TEMASI HALİNDE: Su ile birkaç dakika dikkatlice durulayınız. Takılı ve yapması kolaysa, kontak lensleri çıkartınız. Durulamaya devam ediniz.  Göz tahrişi kalıcı ise: Tıbbi yardım/bakım alınız.Gıda maddelerinin temizliğinde  kullanmayınız. Yutulması halinde derhal tıbbi yardım alınız.Ürün çocukların erişemeyeceği yerde saklanmalıdır. Depolama Koşulları: Serin, kuru ve iyi havalandırılan bir yerde saklayınız. Aşırı soğuk ve aşırı sıcaklıktan koruyunuz.    Acil Durum İrtibat Bilgileri: Acil bir durumda Hemen ULUSAL ZEHIR DANIŞMA MERKEZİNİN 114 NOLU TELEFONUNU veya doktoru arayınız. ÜRÜN BİLEŞİMİ: < % 5 Noniyonik aktif madde, %5-15 fosforik asit, sülfamik asit  içerir.         TEHLİKE    Cilt tahrişine yol açar.    Ciddi göz tahrişine yol açar.    SKT: Üretim tarihinden itibaren 2 yıldır

    Üretim tarihi ve lot numarası ambalajın üzerindedir. 

Bu ürün WORLDCHEM satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.