Sepet

Megacell 12V 100AH Lityum Akü

KARGO
BEDAVA
Megacell 12V 100AH Lityum Akü
Fırsat Ürünü
Megacell 12V 100AH Lityum Akü
Marka Megacell Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Gezgin Solar
14.784,00 TL
14.389,00 TL
% 3 İndirim
Vergiler Hariç: 11.990,83 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde

 

MEGACELL LİTYUM DEMİR FOSFAT AKÜ 12V 100A ABS Kasa LifePO4 Akü  Genel Bilgiler Lityum-demir-fosfat (LiFePO4) elementlerinin kimyasal karışımından elde edilen yüksek teknolojili enerji depolama hücresi ürünüdür. 12V 100A ABS Kasa LifePO4 Aküsü, Hücre , LifePO4 BMS (Batarya Kontrol Kartı) ve DC-DC, Regülatör Devresi vb… oluşur. LifePO4 aküler de bulunan BMS(Batarya Kontrol Kartı) Lityum akünün beynidir. Temel görevi aküyü korur ve olumsuz bir durumda lityum aküyü korumaya alarak sistemi kapatır. BMS devresi voltaj, akım ve sıcaklığı kontrol eder. DC-DC, Regülatör Devresi vb.: Voltaj ve akımın regülasyonunu sağlamak için birlikte çalışır.    12V 100A ABS Kasa LifePO4 Akü Megacell Lityum akülerin 2 yıl ürün garantisi olup, ömür beklentisi 10 yıldır. BMS kartı %100 yerli teknoloji ile geliştirilmiştir. 12V 100A ABS Kasa LifePO4 Akü 10 kata kadar daha uzun ömürlüdür. Yüksek akımla yüksek şarj/deşarj döngüsü ve güç çıkışı sağlamaktadır. Titreşime ve sarsıntıya dayanıklıdır. Sızıntı, Kaçak veya patlama gibi riskleri yoktur. Yatay ve dikey pozisyonda kullanılabilir. 12V 100A ABS Kasa LifePO4 Akü en ekonomik fiyatlarla online mağazamızda yer almaktadır. 12V 100A ABS Kasa LifePO4 Akü %100 yerli BMS teknolojisi ile seri ve paralel bağlantı yapılabilen tek LiFePO4 akülerdir.  Aküsan üretimi Megacell marka akülerin üretim tarihleri yenidir. Ürünlerin tamamı sıfır olup orijinal ambalajları ile sevk edilmektedir. Aynı gün içerisinde ürünler kargoya teslim edilmektedir. 12V 100A ABS Kasa LifePO4 Aküler bakıma ihtiyaç duymazlar. Traksiyoner/kurşun asit akülerdeki su ekleme yapısı hem karışıklığa hem de ihmal sonucu akülerin hızlı bir şekilde ölüme gitmesine sebep olmaktadır. Lityum aküleri istediğiniz zaman istediğiniz kadar uzun veya kısa süreli şarja (fırsat şarjlaması) takabilmeniz de bir diğer büyük kolaylık sağlamaktadır. 12V 100A ABS Kasa LifePO4 Akü uzun ömürlü olmasıyla avantaj sağlarlar. Akıllı şarj, sıcaklık kontrolü ve hücreler arası voltaj dengeleme gibi özellikleri lityum demir fosfat teknolojisiyle geliştirilen aküleri ayrıcalıklı bir konuma getirir. 12V 100A ABS Kasa LifePO4 Akü Amper değeri paralel bağlama ile artırılır. Dayanıklılık ve aşırı yük akımı gerektiren uygulamalarda kullanılır. Kısa süreli %100’e kadar akım tüketimi özelliği taşıyan bu aküler yaklaşık 2000-5000 çevrim arasında kullanım ömrüyle öne çıkar. Hafıza etkisi bulunmaz. Hacmi ve ağırlığı düşüktür ve hızlı şarj edilir.   12V 100A ABS Kasa LifePO4 Akü TEKNİK ÖZELLİKLER

Döngü Ömrü : en az 3000 

Kapasite :  100 Ah (1280Wh)

Çalışma Voltajı : 12,8 Volt

Akü Tipi :  LiFePO4

(Lityum Demir Fosfat) Ömür Beklentisi  :  10 yıl (maks. 25 derece ortam sıcaklığında)

Boyutları  :  339(boy) X 200(en) mm  / 220(yükseklik) mm

Ağırlık   :  10 kg  Tavsiye edilen şarj akımı / ve maksimum şarj akımı:   30A / 50A

Tavsiye edilen şarj voltajı / ve maksimum şarj voltaj:  14,2 V  /  14,6

Minimum Voltaj:  10 V (+/- 1.0V)

Maksimum Deşarj Akımı:  100Amper (5sn)    

12V 100A ABS Kasa LifePO4 Akü Dahili Batarya Kontrol Kartı (BMS) Özellikleri

-          Derin Deşarj Koruma Fonksiyonları

-          Şarj / Deşarja Akım Koruma Fonksiyonları

-          Kısa Devre Koruma Fonksiyonları

-          Sıcaklık Koruma Fonksiyonları

-          Voltaj Koruma Fonksiyonları

-          Uyku Koruma Fonksiyonları    

Uygulamalar Alanları:   Güneş Enerjisi Sistemleri  Karavanlar  Tekneler Transpaletler Hava Trafik Kontrol Merkezleri Barkod Cihazları Yazar Kasalar Elektronik Kapılar Bilgisayar Destekli Otomasyon Asansörler Havaalanı Aydınlatmaları Acil Durum Aydınlatma Sistemleri  Tıbbi Elektronik Cihazlar  Askeri Radar Sistemleri  Fotoğraf Baskı Makinaları   Elektronik Teraziler  Haberleşme ve Yayın Kuruluşları  Kesintisiz Güç Kaynakları  Taşınabilir enerji (piller, dönüştürücüler, güç paketler) 25 Amper Akü, 48 Amper,12V 100A ABS Kasa LifePO4 Akü, 100 Amper Akü, 150 Amper Akü, 200 Amper Akü, 400 Amper Akü, 800 Amper Akü de en uygun LifePO4 Akü fiyatı ve toplu alımlar için iletişime geçiniz.

Bu ürün Gezgin Solar satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özelliği
Volt12 V

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.