Sepet

Kassa Ln10 Şifreli Kilit 8x65mm

Kassa Ln10 Şifreli Kilit 8x65mm
Kassa Ln10 Şifreli Kilit 8x65mm
Marka Asistan Sepette %20 'ye Varan İndirim
Satıcı : Duran Bisiklet
178,50 TL
Vergiler Hariç: 148,75 TL

Mevcut Seçenekler:

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde

ASISTAN KASSA LN10 ANAHTARLI KİLİT 8X65MM GÜVENLİK Pek çok kişinin düşündüğünün aksine, hiçbir kilit tamamen kurcalamaya dayanıklı değildir. Bisikleti çalmayı daha karmaşık hale getirmek, hırsızı geciktirmek ve bu nedenle caydırıcı olarak hareket etmek için bir bisiklet kilidi vardır. Asistan şifreli kilitler düşük suç alanlarında veya ikincil bir güvenlik önlemi olarak kullanılacak örgülü çelik bir kabloya sahiptir. Hatasız kombinasyon ayarı sağlamak için dizine alınmış numara kadranlarına sahip entegre, dört haneli değiştitilemez şifreli kilit ile, kilitleme ve serbest bırakma çok kolaydır Not: Uzun süren duraklar için önerilmez. Özellikler: Materyal: steel mesh Dış kaplama:Polypropylene Kilit mekanizması:Brass Uzunluk:65mm Çap:8mm Kilit sistemi: Şifreli Teslimat Kapsamı: 1 adet 8x65 kilit

Bu ürün Duran Bisiklet satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.