Sepet

Daly Smart Bms 4S Aktif Balans Cihazı

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Daly Smart Bms 4S Aktif Balans Cihazı
Marka Daly Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : GOOKİR GLOBAL
1.435,00 TL
Vergiler Hariç: 1.195,83 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 6 gün içinde

daly 4s balans

BMS aktif eşitleme fonksiyonu maksimum sürekliliği gerçekleştirebilir 1A eşitleme akımı. Yüksek enerjili tekli aküyü düşük enerjili tekli aküye aktarın pili kullanın veya en düşük tek pili desteklemek için tüm enerji grubunu kullanın. uygulama süreci, enerji depolama bağlantısı aracılığıyla yeniden dağıtılır, böylece Pil tutarlılığını en üst düzeyde sağlayın, pil ömrü kilometresini artırın ve pilin yaşlanmasını geciktirin

Bu ürün GOOKİR GLOBAL satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.