Sepet

Esnek Güneş Paneli Mono 1030x850 mm 170 Watt

KARGO
BEDAVA
Esnek Güneş Paneli Mono 1030x850 mm 170 Watt
Esnek Güneş Paneli Mono 1030x850 mm 170 Watt
Marka SolarOn Sepette %15 'ye Varan İndirim
Satıcı : Solarfırsat
21.840,00 TL
Vergiler Hariç: 18.200,00 TL

Kuponlar

Yeni Üyelik İndirimi

Üyelere Özel

%10 indirim

Kalan Kullanım: 226

Alt Limit: 500,00 TL

En yüksek indirim tutarı: -

6 gün kaldı Kuponun Ürünleri

Sepette %15 İndirim

%15 indirim

Kalan Kullanım: 199

Alt Limit: 10.000,00 TL

En yüksek indirim tutarı: -

6 gün kaldı Kuponun Ürünleri
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 4 gün içinde

SolarOn Esnek Güneş Paneli 170 Watt Esnek Güneş Paneli nedir ? Esnek Güneş paneli Özellikleri nedir ve ömrü ne kadardır ? Kısaca bu sorulara Cevap vereceğiz. - Esnek Güneş Paneli, Esnek hücre ile üretilmiş olan güneş panelleridir. Esneme ve açı verme oranı diğer panellere göre fazladır. %50 ve daha az açı verilen yerlerde kullanılabilir. - Esnek Güneş Paneli, Esneme özelliği yüksek Mono Perc hücre ile üretilmiş olan panellerdir. Esneme ve açı verme oranı %50 dir. Tekne, yat ve karavan uygulamalarına uygundur. - Esnek Güneş Paneli ve Yarı Esnek Güneş Paneli türleri Ömür olarak aynıdırlar. Aslında panel ömrü belirlenirken kullanılan malzemeye dikkat edilmelidir. Güneş panellerimiz; Korozyana, yaşlanmaya, asit yağmurlarına, UV ışınlarına, kirlenmeye ve kir tutmaya karşı dirençlidir. - Esnek güneş panellerimizin ömür beklentisi 20 yıldır. DİKKAT !! - Esnek ve Yarı Esnek Güneş Panelleri dış ortamdan gelebilecek sert ve sivri cisimlere karşı dayanıklı değildir. - Güneş Paneli üzerinde kazıma, delme vb. zarar verecek uygulamalar yapılmamaldır. - Güneş Paneli kablolarını sökülmemelidir. - Talimatlara uygun açı derecesinin üzerine çıkılmamalıdır. - Yanıcı ve yakıcı maddeleri temas ettirmemelidir. Ürün fiyatına kurulum dahil değildir.

Bu ürün Solarfırsat satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
Garanti Süresi2 Yıl
Hücre Sayısı30
Hücre TipiEsnek
Panel Güç (Watt)2001 ve üzeri

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.