Sepet

Taşınabilir Şarj Cihazı Trifaze-32A-5M-22kW

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Taşınabilir Şarj Cihazı Trifaze-32A-5M-22kW
Marka Ratio Electric Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Ekiz Enerji
26.500,00 TL
24.900,00 TL
Vergiler Hariç: 20.750,00 TL

Mevcut Seçenekler:

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde


Ekranlı ve entegre kWh metre ile ; Seçilebilir şarj akımı ; Düşük ve aşırı gerilim koruması ; Aşırı akım koruması ; Max. güç: 22 kW ; Kablo Uzunluğu: 5 M ; Tip 2 fiş ; Ratio Electric taşınabilir şarj cihazları ile elektrikli aracınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz. Hollanda’da üretilen cihazlar Avrupa’da cihaz üretim ve kullanımı için gerekli tüm kalite standartlarını sağlamaktadır. Tasarımı premium modellere kıyasla göze hoş görünmeyebilir, mobil uygulama desteği olmadığı için cihazınızın şarj durumunu her an cep telefonunuzdan takip edemeyebilirsiniz, ancak aracınızın güvenli bir şekilde şarj olduğundan emin olabilirsiniz. Kullanım yerine uygun olarak 5 metre veya 10 metre kablo uzunluğu olan Ratio Electric taşınabilir şarj cihazlarından birini tercih edebilirsiniz.

Bu ürün Ekiz Enerji satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özellikleri
Garanti Süresi2 Yıl

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.