Sepet

Zendure SuperMini x3 10.000 mAh Powerbank Lila

KARGO
BEDAVA
Zendure SuperMini x3 10.000 mAh Powerbank Lila
Fırsat Ürünü
Zendure SuperMini x3 10.000 mAh Powerbank Lila
Marka Zendure Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : İncitaş
1.300,00 TL
1.000,00 TL
% 23 İndirim
Vergiler Hariç: 833,33 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 5 gün içinde


ZENDURE SUPERMINI Taşınabilir ve Kompakt:21700 birinci sınıf dahili pil hücreleri, metalik dokulu ultra ince dış yüzey tasarımı ile Zendure Supermini taşınabilir güç istasyonu. 180g, yaklaşık kredi kartı boyutunda daha, üretilmiş en küçük 10.000mAh taşınabilir güç istasyonlarından biri, günlük kullanım için çantanıza veya cebinize rahatlıkla sığar.Benzersiz Şarj İşlevi:USB C PD harici pil, cihazlarınızı şarj ederken kendi pilini de şarj etmenize izin veren doğrudan geçişli şarj işlevine sahiptir. Ayrıca USB C/A bağlantı noktaları iki cihazı aynı anda şarj edebilir, arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşabilirsiniz.20W Hızlı Şarj ve Güç Dağıtımı:20W PD giriş/çıkış USB-C bağlantı noktası, örneğin iPhone 13-8'i yalnızca 30 dakikada %50'ye kadar şarj etmesini sağlar. Sıradan güç kaynağından daha hızlı şarj oluyor. USB-A bağlantı noktası, neredeyse tüm hızlı şarj 3.0 uyumlu cihazları destekleyen özel ZEN+2.0 teknolojisine sahiptir, cihazlarınıza kolayca güç verin.Güçlü Uyumluluk:1 saatte %80’e kadar şarj olan supermini, neredeyse tüm Akıllı Telefonları, tabletleri, dizüstü bilgisayarları ve benzeri diğer cihazları destekler. Telefonunuzun ortalama 2-3 günlük şarj ihtiyacını karşılayabilir. Özellikle iPhone 8 3,7 kez, iPhone12 3 kez, iPhone 13 2,4 kez, Huawei P40 1,8 kez vb.Yanında Taşımak için İdeal :Zendure SuperMini, aynı kapasiteye sahip geleneksel muadillerinden %30 daha küçüktür, her çantaya veya cebe sığar.Tarzınızı Güçlendirin:Eşsiz, şık ve ayırt edici renk seçenekleri, hızlı şarj özelliği, birden fazla mobil cihazla uyumlu, sıradışı performans ile farkınızı ortaya koyun.SuperMini, aynı anda 2 cihazı şarj edebilir veya dahili pilini artı şarj etme işlevine sahip başka bir cihazı şarj edebilir.Akıllı saatler, kablosuz kulaklıklar ve daha fazlası dahil olmak üzere diğer cihazlarınız için minimum şarj eşiği gereksinimi sınırlamasını ortadan kaldırın.SuperMini düşük güç modunu destekler. Güç düğmesine çift tıklama, düşük güçlü cihazları şarj etmek için düşük güç modunu etkinleştirir.Tüm ZENDURE pil modellerinde, USB-C donanımlı cihazlarla uyumlu dahili bir USB-C şarj kablosu bulunur. powerstation plus ve powerstation plus XL pil modellerinde ayrıca neredeyse tüm diğer cihazlarla uyumlu bir USB-A çıkış bağlantı noktası bulunur.Geçişli şarj ile SuperMini diğer cihazları şarj ederken şarj olur, yani her ikisini de şarj eder.SuperMini, her ikisi de 18W olan 2 bağlantı noktasına sahiptir. Biri USB-C Power Delivery hızlı şarj bağlantı noktası, diğeri ise QC 3.0 uyumlu cihazlarının hızlı şarj etme özelliklerinden yararlanarak Uyarlamalı Hızlı Şarj özellikli ZEN+2.0'ı destekleyen bir USB-A bağlantı noktasıdır.SuperMini'yi şarj ederken 5 V/3 A, 9V/2A, 18W kullanılabilir, SuperMini ile hızlı bir şekilde doldurulabilen 18W PD'yi destekleyen bir adaptör kullanmanız önerilir.

Bu ürün İncitaş satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.