Sepet

Weston WS-32360 32" 82 Ekran HD Televizyon

KARGO
BEDAVA
Weston WS-32360 32" 82 Ekran HD Televizyon
Fırsat Ürünü
Weston WS-32360 32" 82 Ekran HD Televizyon
Marka: Weston Sepette 500TL İndirim Fırsatı!
6.000,00 TL
5.364,00 TL
% 11 İndirim
Vergiler Hariç: 4.470,00 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Weston WS-32360 32" 82 Ekran HD Televizyon

Weston WS-32360 32" 82 Ekran HD Televizyon, sadece izlemek istediğiniz içeriğe odaklanmanızı sağlayan kullanışlı bir seçenektir. 1366 x 768 piksel HD Ready çözünürlüğüyle, canlı ve keskin görüntüler sunar. Dahili uydu alıcısı sayesinde ek bir cihaz olmadan TV kanallarını keyifle izlenebilir. Şık siyah renkli tasarımı, herhangi bir dekorasyona kolayca uyum sağlar. LED görüntü teknolojisi, enerji verimliliği sağlarken aynı zamanda canlı ve gerçekçi renkleri ortaya çıkarır. Üç adet HDMI girişi sayesinde oyun konsolları, Blu-ray oynatıcılar ve diğer cihazları bağlanabilir.

ENERJİ ETİKETLERİ YENİLENDİ!

Bu ürün Güldeniz Ticaret satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.