Sepet

Topdon Tc003 Termal Kamera, 256x192 Ir Yüksek Çözünürlüklü Çift Kamera

KARGO
BEDAVA
AZKarbon
Topdon Tc003 Termal Kamera, 256x192 Ir Yüksek Çözünürlüklü Çift Kamera
Marka Topdon Sepette %10 İndirim Fırsatı!
Satıcı : Tecnotoys
46.857,14 TL
Vergiler Hariç: 39.047,62 TL
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 9 gün içinde

TOPDON TC003 Thermal Imaging Camera, 256x192 IR High Resolution Dual-Camera with 2MP Visual Thermal Camera, 5" Touch Screen, -4°F~1022°F, 25 Hz, Android 11.0 OS, IP55 Thermal Imager with 32GB Storage

termal kamera

TOPDON TC003 Termal Kamera - Görünenin Ötesini Görün

TC003, yüksek kaliteli görüntüleme, olağanüstü sıcaklık hassasiyeti (40mk) ve benzersiz doğruluk (0,1°C'ye kadar) sunan son teknoloji ürünü bir termal kameradır . İster profesyonel bir teknisyen, mühendis veya DIY meraklısı olun, TC003 size sıcaklık farklılıklarını görselleştirmek ve olası sorunları tespit etmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları sağlar.

  • 1. 256x192 IR Çözünürlüğüyle Üstün Görüntü Kalitesi

  • 2. Android 11.0 işletim sistemiyle sorunsuz ve hızlı çalışma

  • 3. 120.000'e kadar termal görüntü ve 45 saate kadar video depolamak için 32G+2G Bellek

  • Eşsiz netlik ve ayrıntı için 800 x 480 çözünürlüklü 4, 5" dokunmatik ekran

  • 5. Bir endoskopla bağlantı kurmak ve dar alanları tespit etmek için OTG işlevi

  • 6. -4℉ ile +1022℉ arası geniş test aralığı

termal kamera

256x192 IR Çözünürlüğüyle Üstün Görüntü Kalitesi

TOPDON TC003 ile birinci sınıf termal görüntülemeyi deneyimleyin. Etkileyici 256x192 IR çözünürlüğüne sahip termal kameramız, benzersiz görüntü kalitesi ve netlik sunar. Karmaşık devre kartları ve karmaşık elektronik cihazlar gibi yüzey sıcaklığının ayırt edilmesinin zor olduğu nesneleri tespit etmek ve incelemek için mükemmel bir araçtır. TC003'ün olağanüstü ayrıntıları, potansiyel sorunları hızlı ve doğru bir şekilde tanımlamanıza olanak tanır ve bu da onu araç kitinize paha biçilmez bir katkı haline getirir.

termal görüntüleme kamerası

Termal Görüntülerin Tüm Potansiyelini Ortaya Çıkarın

4 Görüntüleme Modu

TOPDON TC003 termal kamera, hem kızılötesi hem de görünür ışıklı çift kamera modlarıyla tasarlanmıştır ve termal analiz için dört farklı görüntüleme modunu destekler: görünür ışık, termal görüntüleme, termal füzyon (daha net bir görünüm sağlamak için görünür ışık görüntüsünün %50'sini karıştırır) nesnenin) ve ana hatların birleştirilmesi (ayırt edilmesi zor yüzey sıcaklıklarına sahip nesneler için idealdir).

11 Özelleştirilebilir Palet

Bu çok yönlü araç, kullanıcıların sıcaklık göstergesini tercihlerine göre özelleştirmelerine olanak tanıyan 11 benzersiz renk paleti sunar.

Sezgisel Renk Çubuğu

TC003'teki sezgisel renk çubuğu, kullanıcıların hedeflenen alanların sıcaklık farklılıklarını vurgulamak için üst ve alt limitleri ayarlamasına olanak tanır. Bu özellik, renk çubuğunun basit bir kaydırmasıyla sıcaklık farklarının daha iyi görülebilmesini sağlar.

Görüntü İkincil Analizi

TC003 artık galerinizde kayıtlı termal görüntülerin ayrıntılı analizini destekliyor. Görüntüler için sözde rengi değiştirme, istenen sıcaklık aralığını vurgulamak için renk çubuğunu kolayca kaydırma, derinlemesine analiz için herhangi bir pikseldeki Nokta, Çizgi ve Düzlem sıcaklıklarını okuma yeteneği sayesinde, termal verilere ilişkin kapsamlı bir anlayış elde edebilirsiniz.

Termal görüntüleyici

Geniş Bir Aralıkta Doğru Sıcaklık Okumaları Alın

Nokta, Çizgi, Düzlem ve Tam Kamera

TOPDON TC003 termal kamera, nokta formatında, çizgide, kare düzlemde okuma yapmanıza veya kamera görüntüsünün tamamını analiz etmenize olanak tanıyan 4 sıcaklık algılama moduna sahiptir. Birden fazla alandaki sıcaklığı aynı anda okumak için her mod için en fazla 3 alan seçebilirsiniz.

Optimize Edilmiş Test Aralığı

TOPDON TC003 termal kamera -4℉ ila +1022℉ arasında bir test aralığına sahiptir ve aralarından seçim yapabileceğiniz 3 okuma aralığı vardır. TC003, sıcaklığı ±2°C veya maksimum sıcaklığın %2'si hata oranıyla algılayabilir ve sıcaklıkları 0,1°C'ye kadar doğrulukla ölçebilir.

Dalga Biçimi Grafiğiyle Sıcaklık Değişimini İzleme

TOPDON termal kamera, sıcaklığı nokta, çizgi veya düzlem formatında sürekli olarak ölçebilir ve verileri uygulamada saklayabilir. Bu veriler size zaman içinde yüksek ve düşük sıcaklık okumaları sağlayabilir ve bunlar bir dalga biçimi grafiği oluşturmak için kullanılabilir.

termal kamera

Termal İçeriğiniz İçin Sınır Yok

Kullanımı kolay arayüzü sayesinde, birlikte verilen kabloyla Windows Dizüstü bilgisayarınıza bağlayın veya görüntülerinizi Bluetooth aracılığıyla akıllı telefonunuzla paylaşın .

TC003'te ayrıca sabit, uzun süreli görüntüleme için bir tripod üzerine monte edilmesini sağlayan bir vida deliği (1/4-20 unc) bulunur. 4 saate kadar çalışma süresiyle, termal içeriği yeniden şarj etme endişesi olmadan uzun süre boyunca yakalayabilirsiniz.

Android için Termal Kamera

İnsan Gözünden Daha Fazlasını Gör

Bu çok yönlü termal görüntüleme cihazı, bakım görevlerini kolaylaştırmak ve verimliliği artırmak için özel olarak tasarlanmıştır.

İster profesyonel bir otomotiv tamir teknisyeni, ister HVAC sistemi uzmanı veya bitki koruma uzmanı olun, bu termal görüntüleme cihazı ihtiyaçlarınız için mükemmel bir araçtır. Potansiyel sorunları hızlı bir şekilde belirlemenize, enerji kaybı kaynaklarını takip etmenize ve ekipman performansını optimize etmenize yardımcı olabilir.

termal görüntüleme kamerası

Bu ürün Tecnotoys satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. destek@azkarbon.com adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.