Sepet

Antibakteriyel Yüzey Temizleyici 100ml Helal Ürün

Antibakteriyel Yüzey Temizleyici 100ml Helal Ürün
Antibakteriyel Yüzey Temizleyici 100ml Helal Ürün
Antibakteriyel Yüzey Temizleyici 100ml Helal Ürün
Antibakteriyel Yüzey Temizleyici 100ml Helal Ürün
Antibakteriyel Yüzey Temizleyici 100ml Helal Ürün
Marka: Worldchem
41,63 TL
Vergiler Hariç: 34,69 TL
Satıcı : WORLDCHEM

Mevcut Seçenekler:

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde

Umumi ve kişisel alanlarda eşya, ekipman ve mobilyaların temizliğinde, okullar, camiler, sosyal tesislerde duvar,zemin,yer ve yüzeylerin temizliğinde, medikal alanlarda (klinikler,hastaneler) yer yüzey ve ekipmanların temizliğinde, polimeler yüzeylerde, metal yüzeylerinde hijyenik etki oluşturarak antibakteriyel amaçlı kullanılır. Bakteriler için 1 dakika etkindir. *Analizi yapılan bakterilerin %99.9 unu öldürür. Kullanım Talimatı: Saf olarak kullanılır Helal Sertifika üründür. Kullanılan hammadde ve katkı maddeleri İslami açıdan helal niteliklerini taşıyordur. Ürünün bileşiminde bulunan unsurlar sağlık bakımından sakıncalı nitelikler taşımıyordur. Kullanılan yağ ve yağ benzeri maddeler İslami kriterlere ve insani gereklere uygundur. Kullanılan bağlayıcı ve stabilizite edici maddelerin İslami kriterlere ve insani gereklere uygundur.

Bu ürün WORLDCHEM satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.