Sepet

Solinved 100A 12V Jel Akü

KARGO
BEDAVA
Solinved 100A 12V Jel Akü
Solinved 100A 12V Jel Akü
Marka: Solinved Sepette 500TL İndirim Fırsatı!
5.250,00 TL
Vergiler Hariç: 4.375,00 TL
Satıcı : YNR Solar
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 3 gün içinde

  • Solinved solar aküler, 100ah, 150ah ve 200ah kapasite seçenekleri ile kullanıcıların ihtiyaçlarına uygun bir çözüm sunar. Bu aküler, yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup, dayanıklı ve uzun bir kullanım ömrü sunar. Ayrıca, solinved solar aküler, yüksek performans ve verimlilik sağlayarak enerji tasarrufu sağlar. Ürünümüzde epcycle derin deşarj özellikli jel aküdür. Yeni tarihlidir. Kapalı kutuludur. Solar sistem aküleri çok soğukta ve çok sıcakta performansı düşmektedir 20 derece çalışma ortamında en uzun ömrü ve en yüksek performansı gösterirler. Jel aküler, silikon jel teknolojisi ile üretilmektedir. Bu açıdan bakıldığında jel aküler sulu akülere kıyasla daha ileri bir teknoloji ürünüdür. Jel akülerin kapasite kullanım yüzdesi (ah) sulu akülere oranla çok daha yüksektir. Jel aküler, sulu akülere nazaran aynı kullanım koşullarında 4-5kat daha uzun ömürlü akülerdir. Sulu akünün deşarj - şarj çevrim ömrü 100 iken jel akünün deşarj - şarj çevrim ömrü450 dir. Yani jel aküler %80ini deşarj etmek koşuluyla 450 kere deşarj ve şarj edilebilir. Jel aküler diğer akülere nazaran daha uzun ömürlüdür. Jel aküler diğer akülere nazaran daha dip deşarj özellikli akülerdir. Jel aküler hiç bir sorun yaşanmadan %20 ye kadar deşarj olabilme özelliğine sahiptir.

Bu ürün YNR Solar satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.