Sepet

Orbus 12V 200A Jel Akü Derin Döngü

KARGO
BEDAVA
Orbus 12V 200A Jel Akü Derin Döngü
Fırsat Ürünü
Orbus 12V 200A Jel Akü Derin Döngü
Marka: Orbus
15.990,00 TL
9.999,95 TL
% 37 İndirim
Vergiler Hariç: 8.333,29 TL
Satıcı : ORBUS - Entopya

Diğer Satıcılar

Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 1 gün içinde


Ürün Karakteristikleri ORBUS Solar Jel Akü; bakım gerektirmeyen akü tipidir. Nano Jel aküler düşük sıcaklıkta ve yüksek sıcaklıktan yüksek performans gösterir. -30 C ile +65 C hava şartlarında sorunsuz şekilde çalışmaktadır. Akü plakaları, akünün ömrünü uzatan çok özel bir malzemeden üretilmiştir. Düşük Ca ve yüksek kalay içerikli yüksek saflıkta alaşımlardan üretilen + plakalar direncini arttırır. *TAM KAPALI, BAKIM GEREKTİRMEZ JEL AKÜ. *SAĞLAM VE GÜÇLÜ TASARIM. *YATAY VE DİKEY POZİSYONDA ÇALIŞMA. *%50 DAHA FAZLA DERİN DEŞARJ DÖNGÜSÜ. *AŞIRI SICAKLIK KOŞULLARINDA YÜKSEK PERFORMANS. Teknik Özellikler Voltaj: 12V Kapasite: 200A Boyutlar: 522x240x218mm Ağırlık: 60 Kg Kimyası: JEL Akü

Bu ürün ORBUS - Entopya satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

Ürün Özelliği
Volt12 V

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.