Sepet

Neutron Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Tartı Baskül

KARGO
BEDAVA
Neutron Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Tartı Baskül
Fırsat Ürünü
Neutron Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Tartı Baskül
Marka: Neutron
699,00 TL
499,00 TL
% 29 İndirim
Vergiler Hariç: 415,83 TL
Satıcı : Doğansan
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde


Yağ Ölçer Fonksiyonlu Akıllı Bluetooth Tartı - APP ile kontrol Vücudunuzdaki verileri kolay bir şekilde gözden geçirin, vesağlıklı kalın Yüksek Hassasiyet Akıllı Kaydetme Veri Analizi Ziyaretçi Modu Aile bireyleri ile ortak kullanım Farklı Vücut Verileri Bluetooth ve Mobil Uygulama Desteği Sadece 3 adımda tartınızı kolayca kurun; 1-Neutron Life mobil uygulamasını indirin 2-Kayıt olun 3-Cihaz ekleme kısmından tartınızı ekleyin 18 farkı vücut analiz fonksiyonu 1-Yağ Kütlesi 2-Vücut Yağ İndeksi 3-Obezite Düzeyi 4-İdeal Ağırlık 5-Ağırlık Kontrolü 6-Viseral Yağ İndeksi 7-Yağsız Ağırlık 8-Vücut Suyu 9-Kemik Kütlesi 10-Protein Oranı 11-BMR 12-Metabolik Yaş 13-Vücut Tipi 14-Vücut Puanı 15-Ağırlık 16-Kas Kütlesi 17-Kilo Hedefi 18-İç Organ Yağ Oranı Şık Tasarım, Dijital Ekran ile okunması kolay Düşük pil ve aşırı yük göstergesi Otomatik açma ve kapanma Telefon ile analiz sonuçlarını görme 180kg Maksimum kapasite ile her kitleye uyum sağlar 4 adet 1.5 AAA Pil ile gönderim sağlanır. 300x300x24mm Paket boyutları Neutron Life mobil uygulaması ile verilere tam erişim Minimum hassasiyet 50g

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.