Sepet

Neutron Taşınabilir Şarjlı Aile Boyu Ağız Duşu

KARGO
BEDAVA
Neutron Taşınabilir Şarjlı Aile Boyu Ağız Duşu
Fırsat Ürünü
Neutron Taşınabilir Şarjlı Aile Boyu Ağız Duşu
Marka: Neutron Sepette 100TL İndirim Fırsatı!
1.599,00 TL
1.199,00 TL
% 25 İndirim
Vergiler Hariç: 999,17 TL
Satıcı : Doğansan
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

Tahmini Kargoya Teslim: 2 gün içinde


Aile Boyu Ağız Duşu Ağız hijyeni, sağlıklı bir yaşam için önemlidir. Dişlerinizi ve diş etlerinizi temiz tutmak diş fırçalamakla mümkün değildir. Ağız içindeki yiyecek parçacıkları, bakteriler ve diğer kirleticiler, dişlerin arasına ve diş etlerinin altına sıkışabilir. Bu bölgeleri temizlemek için ek bir yönteme ihtiyaç duyabilirsiniz. İşte tam burada aile boyu ağız duşu devreye giriyor! Aile boyu ağız duşu, su jeti teknolojisi kullanarak ağız hijyeninizi artırmak için tasarlanmıştır. Aile üyelerinin dişleri, diş etleri ve dil için etkili bir temizlik sağlar. Ağız duşu, dişlerinizi ve diş etlerinizi derinlemesine temizler ve diğer yöntemlerle karşılaştırıldığında daha etkili sonuçlar verir. Aile boyu ağız duşu avantajları; Dişlerinizi ve diş etlerinizi derinlemesine temizler. Ağız hijyeninizi artırır ve kötü nefesten kurtulmanıza yardımcı olur. Diş fırçalama ile birlikte kullanıldığında daha etkili sonuçlar verir. Aile boyu ağız duşu, aile üyeleri tarafından kolayca kullanılabilir. Tek bir cihaz, birçok kişinin ağız hijyeni ihtiyaçlarını karşılar. Tüm aile üyelerinin ağız hijyenini korumaya yardımcı olacak. Sağlıklı bir gülümseme için, aile boyu ağız duşu satın alın ve ağız hijyeninizi artırın!

Bu ürün Doğansan satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.