Sepet

Zendure SuperBase V6400 ZDSBV6400 Taşınabilir Güç istasyonu

KARGO
BEDAVA
Zendure SuperBase V6400 ZDSBV6400 Taşınabilir Güç istasyonu
Fırsat Ürünü
Zendure SuperBase V6400 ZDSBV6400 Taşınabilir Güç istasyonu
Marka: Zendure Sepette 1.000TL İndirim Fırsatı!
180.000,00 TL
152.000,00 TL
% 16 İndirim
Vergiler Hariç: 126.666,67 TL
Satıcı : İncitaş
Bu ürünü alarak Co2 emisyonunu düşürmeye katkıda bulun!

SuperBase V SuperBase V, tüm ev için tasarlanmış ilk tak ve çalıştır ev enerji depolama sistemidir. Kullanıcı merkezli tasarımı ve devrim niteliğindeki teknolojisiyle özelleştirilebilir bir enerji ekosistemi olan SuperBase V, evde enerji depolama için yeni bir standart belirliyor. Elektrikli Araç Sınıfı Yarı Katı Hal Piller (Semi-Solid State Batteries) SuperBase V, yarı katı hal pillere (Semi-Solid State Batteries) sahip dünyanın ilk ev tipi enerji depolama sistemidir. 228 Wh/kgın üzerinde olan enerjisi ile yarı katı hal piller, lityum demir fosfat (LiFePO4) pillere kıyasla %42ye kadar daha fazla enerjiye sahiptir. Pil yönetimi yazılımı ile dahili pil ömrü 10 yıl veya daha fazladır. AC(220V) ve güneş enerjisini birleştiren SuperBase V, kendi başına 5.150 Wa veya bir ekstra bataryasına bağlandığında 6.600 Wa 2 ile 3 saat içinde şarj edilebilir. İster acil bir durumlar için, isterseniz de evinizin enerji tüketimini yönetmek için SuperBase V kullanıyor olun. Çünkü daha hızlı her zaman daha iyidir. SuperBase V, yalnızca güneş enerjisi kullanarak toplamda 3.000 Wa kadar panel bağlanarak şarj edilebilir. Bu, ise cihazı 2 ila 3 saat içinde tamamen şarj etmek için yeterlidir. SuperBase V diğer üreticilerin 12Vtan 150Va kadar çok çeşitli güneş panelleriyle uyumludur ve mevcut güneş enerjisi sisteminize kolayca entegre edilebilir. SuperBase V, AC girişinden 3.600 W ile yaklaşık 2 saatte yeniden şarj olabilir.  Taşınabilir güç istasyonu artık bir yük değil. Yüksek kapasiteli güç istasyonları oldukça ağır olabilir. SuperBase Vnin arka tekerlekleri, yükü hafifletmeye yardımcı olmak için entegre edilmiştir. Tutamağı çekin ve eğimli yüzeylerde bile gerçek taşınabilirliğin keyfini çıkarın.

Bu ürün İncitaş satıcısı tarafından gönderilir.
İncelemiş olduğunuz ürünün fiyatı satıcı tarafından belirlenir.

    

Hesabınız altında yer alan Siparişlerim bölümüne gidip ürünününüz henüz kargoya verilmediyse iptalini gerçekleştirebilirsiniz.


Eğer ürününüz kargoya verildiyse kolay iade süreci nasıl başlatılır?


    1. İade edilecek ürünü ve iade nedenini seçin. Aynı üründen birden fazla satın aldıysanız iade edilecek ürün adedini de seçmeniz gerekir.

    2. [email protected] adresinden bizimle iletişime geçin

    3. Yapılan yönlendirmeler doğrultusunda size iletilecek kargo kodunu not alın ve sipariş ekranınızdaki alana girin.

    4. İade edilecek ürünler ile faturayı göndermeyi unutmayın.Ürün bize ulaştıktan sonra iade şartlarına uygunluğu kontrol edilir.


Ürün iade şartlarına uygunsa, iadeniz onaylanır, değilse adresinize geri gönderilir.


İadesi onaylanan siparişinizin ücret iadesi bankanıza bağlı olarak 2-10 iş günü içerisinde ödeme yapmış olduğunuz kartınıza yansır.


Taksitli alışverişlerde ücret iadesi tek seferde bankanıza yapılır, ancak kart ekstrelerinde taksitli şekilde görüntülenir.


Ürünü teslim aldıktan sonra yetkili servis tarafından kurulumu gereken buzdolabı, çamaşır makinesi, televizyon, güneş paneli, inverter gibi beyaz eşya, enerji verimliliği ve mobilite kategorisi siparişleriniz için;


Paket yetkili servis bilgisi olmadan açılmamalıdır, eğer açılırsa ürün iade kapsamı dışında kalır.


Yetkili servis kurulumu esnasında eğer sorun tespit edilirse ancak yetkili servis raporu ile ürünü iade edilebilirsiniz.